Slabě zaplněný areál sledoval v Luštěnicích snový vstup hostů do zápasu – už ve třetí minutě prostřelil brankáře Řezáče Miroslav Mihalík. Toho navíc zanedlouho doplnil svojí třetí trefou v sezoně Radek Miřatský. Domácí tým naopak narážel na dobře hrající obranu Kel a když zkraje druhého poločasu zvýšil znovu Mihalík už na 3:0, o vítězi bylo rozhodnuto.

„Ze tří bodů mám velkou radost, protože v Luštěnicích se nevyhrává pravidelně. Dařilo se nám hned na začátku proměnit vytvořené šance, a když se vám povede start, hrajete v mnohem větší pohodě. Hráli jsme dobře i v obraně, domácí se k ničemu nedostali,“ netajil spokojenost Michal Voljanskij, trenér vítězného týmu.

Kly díky další výhře bodovaly potřetí za sebou a nachází se v klidném středu tabulky. Vypadá to, že nováček I. A třídy se adaptoval parádně, za týden formu týmu prověří Sázava.

Luštěnice – Kly 0:3 (0:2). Branky: 3. a 48. Mihalík M., 18. Miřatský). ŽK: 1:1. Rozhodčí: Pudil - Pospíšil, Babák. Diváci: 50.
Kly: Doležal - Pechar, Studený, Doubek, Mihalík J. - Jeník (4. Dohnal), Mihalík M. (75. Chaloupka), Chrdle, Kympl (41. Frajman) - Miřatský (88. Sobotka), Šmíd.