Až do posledního momentu nebylo známo, kdo obsadí stupně vítězů. Poměrně jasno bylo před závěrečným kolem pouze na samém čele, kde měli štamgasti z Klubu na hřišti ve Velkém Borku tak luxusní náskok, že si v posledním kole mohli dovolit, i když určitě ne plánovaně, i minus čtyři body za pouhé dva správně odhadnuté zápasy. I tak uhájili vedoucí pozici a vyhráli celou jarní Tip ligu Mělnického deníku. Dostanou za to ceny v hodnotě pět tisíc bodů z e-shopu sázkové kanceláře Chance. A nejen to. Těšit se mohou také na poukázku v hodnotě 600 korun do mělnického internetového obchodu a supermarketu Eva a sud toho nejlepšího pěnivého moku z pivovaru Rohozec, který je dlouhodobým partnerem naší soutěže.

Smutnit pak nemusí ani druhý v pořadí. Tím se velkým osmibodovým finišem v závěrečném kole stal Jan Pakandl. Další tipující z Velkého Borku si v redakci bude moct vyzvednout sportovní tašku od společnosti Insportline, dárkový set od pivovaru Rohozec a poukázku na nákup v hodnotě 400 korun do Evy.

Bronzovou pozici pak v těsné bitvě uhájil Josef Proksch z Mělníka, protože získal v posledním kole více bodů než Petr Olšiak a Miroslav Šnýdr mladší. Proksch si za třetí místo odnese poukázku v hodnotě 200 korun do Evy a dárkový set z Rohozce. Třem oceněným gratulujeme a žádáme je, aby ohledně předání cen kontaktovali redakci na telefonním čísle 315 628 870, nebo 606 635 298. Všem ostatním tipujícím děkujeme za účast (snad příště bude líp) a těšíme se na podzimní pokračování…