Do zápasu s Brandýskem vstoupili domácí tlakem, ale žádnou akci se jim nepodařilo gólově dotáhnout. Hosté se spoléhali na dobrou obranu a dlouhými nakopávanými míči se snažili najít svého rychlonohého útočníka. Ten se dvakrát dostal do šance, ale gól se mu dát nepodařilo. Ten padl až dvě minuty před půlí a do opačné branky. Na Svobodovu standartku si nejvýše naskočil Brodský a hlavou vsítil úvodní gól.

Druhý poločas se hrál převážně uprostřed hřiště s řadou nepřesných přihrávek. Po hodině hry nedal domácí brankář Karda penaltu, a tak hosté mohli nadále usilovat alespoň o bod. Domácí obrana ale úspěšně odolávala a hosty do vyložené šance nepustila. Druhého gólu se domácí dočkali v závěru. Štráchal po příhře Temiaka pečetil výhru do prázdné branky.

Podle asistenta domácího trenéra Antonína Kravcova mohlo být rozhodnuto během první čtvrthodiny. „Měli jsme několik tutovek, ale všechno šlo vedle. Gól jsme tak dali až ke konci poločasu. Pak nás podržel Karda, když chytil loženku hostujícího útočníka. To byla jedna ze dvou šancí hostů. K ničemu dalšímu jsme je nepustili. Druhý poločas to už byla taková tradiční holomajzna. Nevyužili jsme další dvě šance, navíc Karda z penalty mířil nad. Hosté ožili a dostali se do tlaku, ale ke střelbě se prakticky nedostali.“

Tišice – Brandýsek 2:0 (1:0)

Branka: 43. Brodský, 90. Štráchal. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Tišice: Karda – Krupička, Brodský, John, Vítovec – L. Temiak, K. Prejzek, Svoboda, Brzoň – Karlík (63. Pek, 70. Březina), T. Prejzek (Štráchal).