Nedařilo se Tišícím, které poprvé v soutěži prohrály, když je o body připravil další účastník I. B třídy (druhý ve skupině C) AFK Milovice. „Do zápasu jsme šli s improvizovanou sestavou, když v ní chyběli Holomek (zranění) s Brodským (dovolená) a to bylo, jak se později ukázalo, velkým oslabením. Brzy jsme šli do vedení a vše vypadalo dobře. Pak jsme ale udělali dvě zbytečné hrubky v obranné činnosti, kdy tam dvakrát propadl balon, který hráči nezachytili, a soupeř toho využil k obrácení výsledku. O přestávce jsme si to v kabině vyříkali a ve druhém poločase jsme se hodně zlepšili. Snížili jsme na rozdíl gólu, měli jsme další velké šance, kdy jsme chodili sami na brankáře, ale neproměnili jsme už žádnou z nich. To rozhodlo o naší porážce,“ řekl k průběhu zápasu trenér Tišic Martin Brabec.

V následném zápase měl velice těžkou úlohu Eletis Lužec proti jedenáctému mužstvo I. A třídy Prahy SK Střešovice 1911. Lužečtí ale zabojovali a po zásluze zvítězili góly Merty 2:0.„První poločas byl z naší strany velice dobrý. Hra se mi líbila, kluci si to dávali na jeden dotek. Mohli jsme si vyzkoušet různé varianty. Do druhého poločasu jsem vystřídal několik hráčů a hra už se nám tolik nedařila. Vítězství je cenné, protože nám chyběla hned trojice hráčů základní sestavy – Martin Tauchman, Hrdlík a Martin Kučaba,“ dodal trenér Lužce Miroslav Štěpánek.

Tišice – Milovice 2:3 (1:3)