Nečekané vítězství si veze ze hřiště třetích Lidic lužecký Eletis. Svěřenci trenéra Štěpánka výhrou ukázali, že jejich forma má stoupající tendenci.
Po sedmnácti minutách si narazil Merta míč s Hrdlíkem a se štěstím překonal domácího gólmana. Radost hostů trvala ale jen tři minuty. To domácí z penalty vyrovnali.

Nerozhodný stav trval až do 72. minuty, kdy se odražený míč dostal na velké vápno k Wolfovi, a ten ho nekompromisně poslal do šibenice – 1:2.
Gólovou pojistku připojil o deset minut později Hrdlík, který po sólu přeloboval domácího brankáře.

„Od první do devadesáté minuty si kluci plnili svoje úkoly na sto procent. Dařilo se nám v obranné činnosti, a to je základ úspěchu. Musím opět pochválit všechny hráče od brankáře až po levé křídlo, kluci hrají jeden za druhého, to se mi na nich líbí, takhle se má hrát fotbal,“ radoval se z cenného vítězství trenér Eletisu Miroslav Štěpánek.

Husarský kousek se podařil také fotbalistům Tišic, kteří dokázali v domácím prostředí pokořit lídra soutěže Klecany, a nechali tak zapomenout na ostudnou porážku z minulého týdne v Brandýsku.

Rozhodující moment zápasu přišel v 74. minutě. Karel Prejzek, který nastoupil poprvé po dlouhé absenci zaviněné zraněním, vybojoval ve středu hřiště míč avolný Langamejerpak z hranice šestnáctkylobem přes vybíhajícího gólmana zavěsil.

„V úvodu zápasu na nás hosté vlítli a během pěti minut nám dali dva góly, které ale sudí neuznal. Prvnímu předcházel faul a druhý byl z ofsajdu. Od té doby to bylo celkem vyrovnané. Obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale žádná se gólově neujala. Ve druhém poločase kluci zabojovali a soupeře k ničemu vážnému nepustili,“ pochválil své svěřence domácí asistent trenéra Antonín Kravcov.

Lidice - Lužec 1:3 (1:1) Branky Lužce: 17. Merta, 72. Wolf, 82. Hrdlík. Rozhodčí: Černý. Diváků: 100. Lužec: Jakeš – M. Kučaba – Šára, Rybář, Špánek – Wolf, D. Tauchman, M. Tauchman, J. Kučaba (89. Svoboda) – Hrdlík (85. Levý), Merta.

Tišice – Klecany 1:0 (0:0) Branka: 74. Langmajer. Rozhodčí: Brda. ŽK: 4:3. Diváci: 130. Tišice: Karda – Březina, Holomek, Štráchal, Svoboda – L. Temiak (92. Terziev), K. Prejzek, Karlík, K. Temiak – T. Prejzek (82. Vítovec), Langmajer (76. Brodský).