„Dřeli jsme, bojovali a získali pro nás velice cenný bod se silným Motorletem," hodnotil nerozhodný výsledek trenér hostí Jiří Kafka, slavící v den utkání 45. narozeniny. Utkání, které bylo bojem o každý metr hřiště, přineslo i spoustu šancí na obou stranách, svůj gólový kredit ovšem oba týmy vyčerpaly už po sedmi minutách.

Výborný nástup Pražanů do utkání korunoval z přímého kopu Podzemský. Stejný hráč přitom Neratovické gólově „načínal" i před rokem při jejich porážce 2:1. Tentokrát jim ale rychlé vyrovnání – po brejku Kmocha a střele Vorasického – přineslo zisk bodu. Ten kalilo pouze vyloučení Gazdíka, který dostal v devadesáté minutě červenou za oplácení. Přitom teprve před tímto utkáním vypršel třízápasový trest Kozákovi.

„Motorlet v úvodních kolech dvakrát prohrál a čekali jsme, že si dnes bude chtít spravit chuť. Brzo jsme inkasovali, ale podařilo se nám hned odpovědět. V první půli jsme přežili tlak domácích a ve druhé půli trochu srovnali tempo a také si dokázali vytvořit dobré příležitosti. Chtěli jsme tu bodovat a to se nám podařilo," byl s bodem maximálně spokojený autor vyrovnávajícího gólu Vorasický. Ten v utkání nakonec nedohrál kvůli svalovému zranění ani poločas a rozšířil marodku, na které už před zápasem byli Kokoška, Radosta a Lelek.

Motorlet – Neratovice 1:1 (1:1)
Branky: 5. Podzemský – 7. Vorasický. Rozhodčí: Štrincl. ČK: 90. Gazdík (N.). Diváci: 50. Neratovice: Malina – Zeman, Gazdík, Jína, Pajkrt – Vorasický (35. Banovič), Drahorád, Kozák, Lovíšek (67. Weiner) – Chrdle (84. Chlapec), Kmoch.