Poslední přípravné utkání před startem jarní I. B třídy prý hráči posledního týmu tabulky skupiny B doslova odchodili a po celou dobu tahali za kratší konec.
„S takovým přístupem a herním projevem poletíme do okresního přeboru jako dělová koule. Hráči soupeře byli pohyblivější, přesnější v přihrávkách a zakončování,“ hodnotil trenér.

A kritikou na adresu svých hráčů tentokrát vůbec nešetřil. „Na hřišti si dělali, co chtěli. Nepochopili, co po nich chceme. Připadalo mi, že jsou na place poprvé v životě,“ narážel Jiří Gargel na jedinou vypracovanou šanci za celý zápas, kterou navíc Šlédr trestuhodně zahodil. K několika málo střelám ze střední vzdálenosti se odhodlali jen Hlavnička s Pokorným. Jediný gólový moment Mšenských měli vlastencem po nepřehledné situaci v šestnáctce na svědomí sami hosté.

„Čtyři branky nám soupeř vstřelil po hrubých chybách celého mužstva,“ uvedl kouč, který si vzal na mušku i absentujícího Tříšku. „Bez omluvení odjel kamsi. Takto se k trenérům a spoluhráčům nepřistupuje a vyvodíme z toho důsledky,“ ulevil si trenér a doufá, že zápas bude pro tým velkým varování před mistrovskými odvetami. Do nich vstoupí Mšeno v neděli těžkým domácím zápasem s vedoucí Pšovkou.