Ve třiadvacátém kole okresního přeboru dal nejvíce gólů Velký Borek do sítě kralupského FK. Na domácím hřišti ho porazil 8:0. V pěti duelech z osmi vyhráli hosté a jen třikrát domácí. V tomto kole ani jednou nemusely rozhodovat penalty.

OBŘÍSTVÍ – LIBIŠ B 3:2

Libor Tichota (Obříství): „Dnešní derby přineslo zajímavý, ale ne moc pěkný fotbal. Byl to více boj než fotbal se šťastným koncem pro domácí. V prvním poločase kluci plnili pokyny a hráli jako v předešlých domácích zápasech. Včas napadali soupeře a nutili ho k chybám. Hosté nám to ulehčili svým pomalým pohybem, takže nebyl velký problém je uhlídat. Z naší strany to byl poločas snů."

Blahoslav Urbanec (Libiš B): „Před utkáním jsem klukům naordinoval taktiku a to se do puntíku nesplnilo. Větší hnus a přístup k prvnímu poločasu jsem snad ještě nezažil. Ani nevím, k čemu bych to přirovnal. Poločas jsme zaslouženě prohráli. Věnuji se fotbalu už pomalu 40 let, tak jsem o přestávce musel klukům něco říct, ale první slovo měl kapitán a pronesl: Hlavně v klidu, ať ti nepraskne cévka. Měl pravdu, vzal jsem to zvýšeným hlasem a druhá půle už byla o trochu lepší. Byl to náš nejhorší výkon v sezoně."

HOŘÍN – VŠESTUDY 0:1

Jiří Kaiser (Hořín): „Zápasu by slušela spíše remíza, ale hosté byli hladovější po rozdílové brance a ta přišla pět minut před koncem. Pozitivem pro naši hru byl návrat Zdeňka Cífky, který se vrátil do zápasového rytmu po dlouhých třech měsících."

Ivo Lorenc (Všestudy): „Bylo to pěkné utkání týmů, co chtějí hrát fotbal. Hořín držel dobře zformovaný blok a my balón. Bohužel šance, které nás tým měl první půlku, ke gólu nevedly. Do druhé půle vystřídal zraněného Poláka Hakl. Největší šanci měl domácí Žemlička, ale nedal a potom přišel trest. A konec zápasu byl už v naší režii."

VEHLOVICE – H. POČAPLY 1:2

Pavel Kroužecký (Vehlovice): „My i Počaply jsme nastoupili oslabeni o některé hráče. Po opatrném začátku jsme opět nechali iniciativu hostům a spíše jsme bránili a vyráželi do protiútoků. Ke konci už to vypadalo, že se budou dělit body, ale AR1 neodmával půlmetrový ofsajd dvou hráčů. Hostující hráč pak šel sám na brankáře a po kontaktu s nohou gólmana upadl a rozhodčí odpískal penaltu. Je pravda, že jsme tentokrát hráli špatně, ale tato situace výrazně ovlivnila výsledek zápasu. Protože pokud by brankář opravdu fauloval hostujícího hráče, který šel na něho sám, tak by musel dostat červenou kartu, ale on nedostal žádnou."
Martin Plicka (Horní Počaply): „Byli jsme oslabeni o tři hráče základní sestavy a na střídání byl připraven pouze trenér Fidler. Pět minut před koncem dokonal obrat v utkání Hanuš z penalty po faulu v pokutovém území na útočníka Suka."

DOLANY – MŠENO 2:3

Jiří Guttenberg (Mšeno): „K zápasu na druhém konci okresu jsme kvůli nemocem nastupovali v pozměněné sestavě a navíc Dan Kolumpek a Miloš Stejskal nastupovali se sebezapřením. Zápas jsme začali aktivně a domácí z tohoto vývoje byli zaskočeni. Vytvářeli jsme si i šance, ale všechny naše náznaky jsme nedotáhli do konce. Naši výhru hodnotím jako zcela zaslouženou a jen díky našim nedotaženým brejkům nebylo skóre vyšší. Mrzí mě jen další zranění. Uvidíme, jak vážné to bude. Skvěle tým podpořili kluci z béčka."

VYSOKÁ – TIŠICE 0:3

Radek Zámečník (Tišice): „Zranění šesti hráčů znamenalo silnou improvizaci pro trenéra Zámečníka a tak se na hrotu v základní sestavě objevil podzimní kat Vysoké Jirka Štráchal. Tomu jsme přizpůsobili i taktiku – hrát vzadu na nulu. Kluci toto dodrželi na výbornou a z brejků se nám podařilo vstřelit důležité branky. Zápas ovlivnilo počasí i vyloučení domácího hráče. Za svým cílem jdeme krok po kroku."