Zápas se právě kvůli návratu hráčů z hor odehrál ve Vysoké a větší radost trenéru Slavoji Tichému asi udělali dorostenci, kteří zvítězili 4:3.

„Přijeli jsme ze soustředění v Bedřichově a hned jsme šli do utkání. V prvním poločase byla lepší Vysoká, ale zhruba po hodině hry ji začaly docházet síly. Jsem rád, bylo vidět, že soustředění bylo užitečné,“ mnul si ruce Slavoj Tichý. „V závěru byl dorost lepší a nakonec při něm stálo i trochu štěstí, když vítězný gól vstřelil v poslední minutě,“ dodal.

Zbylé zápasy se už odehrály v dějišti turnaje na neratovické umělce. Byšice vstoupily do zápasu s Lobkovicemi razantně a po poločase vedly třígólovým rozdílem. Ve druhém ale polevily a hostům chyběla ke srovnání skóre nakonec pouze jediná branka.

Už třetí vysokou výhrou v řadě se blýsklo béčko pořádajících Neratovic, které tentokrát jasně přehrálo druhý tým Atletico okresního přeboru Veltrusy.

Jediné sobotní utkání proměnil ve vlastní střelecké představení kostelecký Jiří Pajkrt, který pěti góly rozdrtil Čečelice. Šlágr celého víkendu mezi oběma do té doby nejlepšími týmy se nakonec kvůli marodce v tišických řadách nehrál, Záryby tak završily svou jízdu celým turnajem kontumačním vítězstvím.

„V zápasech jsem byl spokojený s poločasem proti Byšicím, to bylo podle mých představ, v ostatních to byl takový průměr," zhodnotil turnaj trenér vítězů Miroslav Babovák.

9. kolo: Kostelec – Čečelice 6:0 (2:0) Jiří Pajkrt 5, Klíma, Záryby – Tišice 3:0 kontumačně, Neratovice SD – Vysoká 4:3 (1:1) Palanský 2, Tichý, Ryba – Pražák 2, Rolenc, Byšice – Lobkovice 3:2 (3:0) Novák 2, Proksch – nehlášeni, Veltrusy – Neratovice B 0:4 (0:3) Žák, Štamfest, Všetečka, Gerencsery z PK.

1. Záryby 9 9 0 0 35:12 27
2. Byšice 9 6 0 3 24:26 18
3. Kostelec 9 5 2 2 20:11 17
4. Tišice 9 5 1 3 21:13 16
5. Neratovice B 8 4 0 4 27:16 12
6. Veltrusy 9 3 2 4 16:16 11
7. Neratovice SD 8 3 1 4 19:19 10
8. Vysoká 9 2 1 6 13:27 7