Na hřišti Loko Vltavín, kde se podle pozápasových slov trenéra Libiše Kabyla bude vyhrávat jen těžko, držel hostující Sokol bezbrankovou remízu až do 85. minuty. Nakonec se v 7. kole fotbalové divize B radoval domácí favorit. K přímému kopu na hranici šestnáctky se postavil exovčárský Štumpf a střelou do šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve zbytku hrací doby udeřili Pražané do otevřené obrany ještě jednou.

„Přestože po utkání zavládl v naší kabině smutek, nemám klukům co vytknout. Zápas odjezdili a na půdě jednoho z aspirantů na postup odehráli dobrý zápas,“ hodnotil Jiří Kabyl a doplnil: „V první půli byli domácí lepší, do vyložených šancí se však nedostávali. Byly to vždy jen závary před brankou po standardních situacích. Ani my jsme své brejky nedotáhli. Druhý poločas už byl vyrovnaný. K vyloženým šancím chyběla oběma celkům finální přihrávka.“ Vltavín – Libiš 2:0 (0:0)

 

Branky: 85. Štumpf, 90. Marčík. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Libiš: Šídlo – Werner, Kabyl, Pochman (25. Kucler), Trojan – Kramer, Slezák, Kalabiška, Žák – Válek, Jirásek