Šest kol budou svým týmům chybět Michal Macháček a Radek Chadima. Polepský hráč, který byl ve druhém poločase vystřídán, dostal zastavení činnosti za vzájemné napadení s vedoucím mužstva hostí Jakubem Kučerou. V zápise rozhodčí původně přispal tento přečin útočníkovi Lukáši Slezákovi. Toho ale disciplinárka netrestala.

Fotbal. Ilustrační snímek.
Rvačka na fotbale v Polepech. Rozpoutal ji závěrečný hvizd

Ani brankář Kunic si v nejbližších šesti týdnech nezachytá. Za jeho potyčku s hlavním pořadatelem klub z Prahy-východ navíc zaplatí pokutu ve výši 10 tisíc korun.

Pro stejnou částku bude muset sáhnout také pokladník oddílu z Kolínska. Ten se jako pořádající provinil tím, že nezamezil vniknutí na hrací plochu jednomu z fanoušků. Právě jeho tahání za dres rozhodčího odstartovalo bezprostředně po závěrečném hvizdu nebývalou melu. Jelikož se zapojili i hlavní pořadatel a vedoucí mužstva hostí, mohou se objevit v některé z funkcí nejdříve za deset měsíců.

Vlnu nevole v táboře hostí vyvolal rozhodčí Pudil především tím, že zápas nenastavil ani o minutu. Naopak ho i podle nezaujatých diváků velmi necitlivě ukončil před jejich rohovým kopem. Domácí lídr soutěže vyhrál zápas brankou ze závěrečných minut 2:1.