I když první vyloženou šanci v utkání měli Chomutovští, kteří ale zakončovali brejk pouze do Malinovy náruče, tak do vedení se v závěru úvodního dějství dostal domácí favorit. Chrdleho přízemní ránu k tyči ještě Šíla vytáhl, nejzkušenější domácí útočník ale záhy složil po standardní situaci Kozáka celkem snadno reparát a otevřel skóre.

Následná rána kapitána Kokošky do břevna jako by předznamenala velký výprodej domácích šancí ve druhém poločase. V tom, jak nedorazit druhým gólem soupeře, který se snažil otevřením hry spíše matně o vyrovnání, se po změně stran předháněli hlavně Kozák, Kmoch a Gabčo. Především první měl krátce po změně stran na noze zvýšení, ale míč poslal z malého vápna těsně vedle.

„Měl to uklidit do prázdné brány a bylo po zápase," věděl vedoucí domácích Václav Marhan, který tentokrát vedl tým spolu s Petrem Stanislavem. Trenér Jiří Kafka, který navíc v den utkání slavil narozeniny, poprvé za své neratovické působení na lavičce chyběl. Důvodem byl jeho pobyt v USA.

Hosté tedy zůstali ve hře a nepohrdli. Tři minuty před koncem se celkem snadno prokombinovali až k sólo úniku Veselinoviče, a ten podél Maliny poslal zápas do penalt. V nich rozhodl Malinův úspěšný zákrok v páté sérii, když předtím zaváhalo po jednom střelci na každé straně.

Neratovice – LoKo Chomutov 2:1 po PK (1:0)

Branky: 35. Chrdle – 87. Veselinovič. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Neratovice: Malina – Vorasický, Pajkrt, Jína, S. Kodr – Kmoch, Radosta, Kokoška, Dzimko (46. Weiner) – Chrdle (68. Gabčo), Kozák (83. Palanský).