Ve víkendovém kole si cenné tři body připsaly PTZ. Nelahozeveští brankou z penalty pokořili čtvrtou Čechii Kralupy. „V prvním poločase jsme hosty přehrávali, ale nedokázali jsme se prosadit v koncovce. Hosté se nedostali do vážné akce, více se začali prosazovat až ve druhé půli. Když šel v 52 minutě na branku Vlk, tak se zaskvěl náš brankař Špaček, který měl po přestávce více práce. I my jsme ještě měli několik šancí, ale na skóre se už nic nezměnilo,“ řekl k utkání sekretář vítězů Jiří Rous.

Bodový zisk měl po dvou kolech domácího půstu na dosah i nováček z Kel. Na hřišti na jaře obrozeného Velkého Borku hosté ještě tři minuty před koncem drželi nerozhodný stav. Nakonec zůstaly doma všechny body (4:2).

Hosté šli do vedení z penalty. Těsně před pauzou srovnal Morávek. Jak domácí končili první poločas, tak načali i ten druhý. Na rychlý gól Hakla však hosté odpověděli velmi pohotově. V 84. minutě dostal červenou kartu údajně za gesto rukou směrem k rozhodčímu Šubrovi hostující Sobotka. Slávisté krátkou početní převahu zužitkovali ještě ke dvěma gólům (Hakl, Paloušek) a v tabulce se propracovali už na páté místo.

TABULKY SOUTĚŽÍ ZDE!!!