Nejlépe se jim vedlo v úvodním kole seriálu satelitních turnajů. Na umělé trávě v Milovicích vyhráli s bilancí čtyř vítězství a dvou remíz klání hráčů ročníku narození 2003, kterého se zúčastnila sedmička týmů z pěti různých krajů – mimo jiné i Sparta Praha a Slovan Liberec.

Druhé místo Tygři vybojovali ve stejném dnu na turnaji pro hráče ročníku 2004, pořádaném v Chodově pražskou Duklou pod patronací Jana Suchopárka. Výrazně k němu přispěl nejlepší střelec turnaje Radek Šiler, který pomohl k zápasové bilanci 2 – 2 – 1 více než polovinou vstřelených gólů. Na turnaji startovala vedle dvou týmů Dukly a dalších dvou pražských klubů ještě Opava.

Ze dalších dvou turnajů pro „dvatisícetrojky" do Neratovic zamířila čtvrtá místa. To z Jablonce za brněnskými Židenicemi, béčkem Liberce a Mladou Boleslaví ozdobil v konkurenci deseti výběrů titul nejlepšího střelce turnaje v podání Matyáše Kasala. Pro něj to bylo po Milovicích druhé takové ocenění ve dvou dnech. V pražských Záběhlicích, kde byli Neratovičtí jediným mimopražským účastníkem, pro změnu Jakub Třeštík dosáhl na cenu pro nejlepšího hráče turnaje.