Divize C:

7. kolo: Nový Bydžov-Ovčáry 2:0 (2:0) 10. a 42. Matějka.

Krajský přebor:

7. kolo: Libiš-Černolice 3:1 (1:0) 42. a 59. Škorvánek, 48. Válek z PK - 50. Macek PODROBNOSTI.

I. A třída - skupina A:

7. kolo: Milín-Dyn. Nelahozeves 0:0 PODROBNOSTI, Týnec-Pšovka 1:2 (0:2) 85. Skála – 30. Drápal, 45 Cívka PODROBNOSTI.

I. A třída - skupina B:

7. kolo: Bakov-Neratovice 2:0 (2:0), 12. a 35. Resl PODROBNOSTI.

I. B třída: Kosmonosy-Řepín 0:2, Tišice-Záryby 1:2 (1:0) 20. T. Prejzek - 65. a 72. Mareček obě z PK, ČK: 72. Březina (Tišice), D. Bousov-Vysoká 0:1, Skalsko-Lužec 2:3.

Atletico okresní přebor:

5. kolo: H. Beřkovice-Lobkovice 2:2 (1:2) Polák, Dvořák – Malý, Šmajda, Čečelice-Mšeno 1:1 (0:1) Skarnitzl – Dvorný, ČK: Dvorný, Vaněk (Mšeno), PTZ Nelahozeves-Dynamo Nelahozeves B 3:1 (1:0) Kejmar 2, Mazanec – Topor, ČK: 1:1, Č. Kralupy-D. Beřkovice 6:3 (3:0) Sluka 3, Vlk, D. Šolle, Všolák – Kindl, Štěpánek, Patera, Byšice-Pšovka B 1:2 (1:1) Sojka – Melounek, Král, Vojkovice-Veltrusy 0:3 (0:1) Štofl 2, L. Kopecký, Libiš B-Kly 0:0.

OP

III. třída – skupina A:

5. kolo: FC Mělník-Lotos Neratovice 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili pro malý počet hráčů, Kostelec-Liběchov nehráno, hosté přijeli k utkání bez registračních průkazů a všichni hráči neměli s sebou občanský průkaz, Všetaty-Mlékojedy 2:4 (2:1) L. Kurzweil, Enökl – Hejsek, Toman, Křížek, Holec, H. Počaply-V. Borek 3:1 (2:1) Hanuš, Studecký, Porš – Kubina, Tišice B-Záryby B 1:4 (0:2) Terziev – Reisinger 2, Krajíček, Sedláček, ČK: 0:1, Dřísy-Vysoká B 5:5 (2:4) Sklenář 2, Hlaváček, Capouch z PK, Vozábal – T. Skopka 2, D. Řízek, Weinlich, Maryška, Neratovice B-Botafogo Mělník 0:0.

III. třída - skupina A

III. třída - skupina B:

5. kolo: Chvatěruby-Chlumín 1:2 (1:2) M. Tyle – Stoklasa 2, Cítov-Sazená 5:0 (1:0) Hatina 2, Pavlíček, Fryč, Mokrý, Jeviněves-Zálezlice 3:1 (1:1) Kokšál 2, Šelicha – Šimánek, ČK: 1:0, Spomyšl-K. Kralupy 3:6 (0:3) Novák 2, Baloun – Kejř 3, Matějček, Hrabák, Stegbauer, Dolany-Ledčice 1:3 (0:2) Vondra – Muška 2, Randys, Obříství-N. Ves 0:5 (0:3) Jansa, Procházka, Hemr, Kolouč, Vancl, PTZ Nelahozeves B-Hořín 1:2 (0:1) Šnýdr – Polanský, O. Kettner.

III. třída - skupina B

IV. třída - skupina A:

5. kolo: Vehlovice-Kly B 4:1 (3:0) Benda 2, J. Novák z PK, Bazler – nehlášen, Střezivojice-V. Borek B 2:0 (1:0) Štumpa, Eschner, Nebužely-Řepín B 0:2 (0:2) nehlášeni, Tuhaň-Mšeno B 2:1 Borsík, Poljan – Wasiliv, Všetaty B-Lobkovice B 2:1 (1:1) L. Kurzweil 2 – Vrona.

IV. třída - skupina A

IV. třída - skupina B:

5. kolo: eL Bunda-Hostín 3:3 (1:2) Uher 3 – nehlášeni, Úžice-Veltrusy B 2:3 (0:1) J. Humpl 2 – Soudský, Podskalský, Lange, Postřižín-Vraňany 8:0 (3:0) Švejda 4, Krajánek a Šatan po 2, Chvatěruby B-Všestudy 1:1 (1:0) L. Černý – Zítek, vlastní, Lužec B-Dřínov 2:1 (1:1) J. Kučaba, P. Tauchman – nehlášen.

IV. třída - skupina B

OP dorostu - skupina A:

3. kolo: Kly-Lobkovice 4:3 (0:2), Vehlovice-Vysoká 1:3, Liběchov-Řepín 11:2, Kostelec-Mělník 1:5 (1:2), Tišice-Mšeno 0:1 (0:0).

OP dorostu - skupina B:

5. kolo: Postřižín-Vraňany 7:3, Cítov-D. Beřkovice 6:2 nedohráno, hosté přijeli jen se sedmi hráči a na začátku druhé půle odstoupili pro zranění jednoho z nich, Vojkovice-Veltrusy 3:3 (2:0), H. Beřkovice-Dynamo Nelahozeves 10:0, Lužec-Nová Ves 4:0.

Divize starších žáků:

7. kolo: Sokolov-Neratovice 1:1 (1:1) Branka Neratovic: Prejza.

Divize mladších žáků:

7. kolo: Sokolov-Neratovice 3:3 (3:1) Branky Neratovic: Zeman 2,Chládek.

OP žáků:

5. kolo: H. Beřkovice-D. Beřkovice 4:2 (0:1), Vehlovice-Mšeno 0:4 (0:2), H. Počaply-Lužec 0:7, Byšice-Veltrusy 7:3 (4:0), Obříství-Liběchov 5:1 (1:0), Úžice-Tišice 2:0 (1:0).
Vložené 1. kolo: Liběchov–D. Beřkovice 3:3, Mšeno–Tišice 8:1, H. Beřkovice–Lužec 0:3, Vehlovice–Veltrusy 2:4, Obříství–Byšice 2:1, Úžice–H. Počaply 7:0.

III. třída žáků - skupina A:

3. kolo: Mšeno B-Ovčáry 3:0 (1:0), Kostelec-Lobkovice 1:1, Řepín-Záryby 0:12, Nebužely-Vysoká 0:8 (0:4).

III. třída žáků - skupina B:

3. kolo: Cítov-Vraňany 3:1, Chvatěruby-Chlumín 1:3, PTZ Nelahozeves-Sazená 1:1 (1:0), Vojkovice-Dynamo Nelahozeves 3:1 (2:0), Kly-Ledčice 2:4 (0:2).