Hned od úvodních minut se hrál – snad s ohledem na vítr a nebývale nízkou teplotu – docela svižný fotbal. Nebylo divu, vždyť na obou stranách nastoupilo v základu větší množství mladých hráčů.

Po vyrovnané čtvrthodince to bylo překvapivě Mšeno, které začalo přebírat iniciativu. V 15. minutě si domácí gólman Prejsa musel poradit s „jedovatou" střelou Hrdličky z trestného kopu a o pět minut později Závěšický trefil břevno jeho svatyně. Úspěšný poločas hostů završil pět minut před přestávkou mladý Guttenberg, který zblízka otevřel skóre.

Vše podstatné pro výsledek zápasu se odehrálo během šesti minut druhé části. Nejprve napřáhl Kalina z 25 metrů a báječně trefil Hnízdilovu „šibenici". Jenže vzápětí unikl po pravém křídle Kolumpek a jeho centr „uklidil" do branky záložník Krúpa. Konečnou podobu výsledku dal Ďurinda, který dostal přesný míč mezi mšenské stopery a lobem přehodil Hnízdila. Byť měli domácí v závěrečné čtvrthodince dvě dobré šance, na remíze se už nic nezměnilo.

NERATOVICE B – MŠENO 2:2 (0:1)
Branky: 55. M. Kalina, 61. Ďurinda – 40. Guttenberg ml., 59. Krúpa. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Neratovice B: Prejsa – Swancar, M. Kalina, Sochor, Stuchlý – Panocha, Langmajer, Melich, Dokoupil, Ďurinda – Dzimko. Mšeno: Hnízdil – Háze, Demen, Guttenberg st., Stejskal – D. Kolumpek, Krúpa (63. Valenta), Šledr – Guttenberg ml., Závěšický – Hrdlička (90. Křivan).

KAREL HORŇÁK