K důležitému utkání se silným soupeřem odjížděl lídr tabulky bez čtveřice zraněných hráčů (Mráz, Žežulka, Zavadil, Vokáček). V obraně tak musel po roční přestávce nazout kopačky i asistent trenéra Mröz.

Domácí začali utkání aktivně a prvních dvacet minut se hrálo převážně na polovině hostů. Postupem času se ale začali stále více prosazovat hosté. Ve 27. minutě napřáhl ke střele z dobrých dvaceti metrů Doubek a míč po teči domácího Vynikala skončil v síti gólmana Borovičky – 0:1.

Neratovičtí až do konce první půle měli hru ve své moci. Pokusy Pšeničky, Mansfelda, Nezbedy ani Doubka si už cestu do branky nenašly. Do druhého poločasu šli domácí s jasnou snahou vyrovnat, ale Pokorný v brance byl bezchybný. Nestačil pouze na fantastický volej Vacka, který zapadl přesně do šibenice – 1:1. Když už se zdálo, že zápas skončí dělbou bodů, osvědčil svůj čich na góly Mansfeld, který hlavou zajistil hostům vítězství – 1:2. Radost z vítězství ale hostům zkazilo obnovené zranění Mröze a natažený sval Pšeničky.

 

Branky: 67. Vacek – 27. Doubek, 86. Mansfeld. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 3:0. Diváků: 130.
Neratovice/Byškovice: Pokorný – Stanislav - Zeman, Novák, Mröz (72. Pajkrt) – Doubek (77. Eisner), Nezbeda, Máca, Pšenička (67. Havel) – Gondek, Mansfeld.