Gólově bohatá představení připravila Pšovka. V zahajovacím utkání nejprve smetla 5:1 domácí Dobříň, která je účastníkem okresního přeboru Litoměřicka. Bezděkov, hrající přebor Ústeckého kraje, ale Mělnické o den později vyplatil výsledkem 0:7.

Stejně jako Pšovka, tak i Lužečtí, kteří v sobotu navíc ještě dohrávali turnaj v Jeviněvsi, se v Dobříni představili ve značně kombinované sestavě. Ta sobotní podlehla účastníkovi krajského přeboru Litoměřicím 0:2, v neděli Lužec nestačil poměrem 0:1 na domácí Dobříň.

„V obou utkáních jsme hráli pouze se čtyřmi hráči ze základní sestavy, zbytek tvořili dorostenci. Všichni ostatní hráči jsou po dovolených, takže turnaj bereme právě jako vhodnou příležitost k tomu, aby se mladí otrkali,“ poznamenal trenér a prezident AFK Eletis Vladimír Tauchman.

A co říká na novinku, že se jeho tým v mistrovské soutěži po čase znovu utká s celky z Kladenska, které v B skupině I. B třídy nahradily pro novou sezonu ty mladoboleslavké? „Bude to jistě zajímavá změna, alespoň zase poznáme trochu jiné soupeře.“

(lk)