V domácím prostředí zdolali Černolice v poměru 3:1 a natáhli svou vítěznou šňůru v krajském přeboru na šest zápasů. Všechny čtyři branky se vměstnaly do pouhých sedmnácti minut hry.

Domácí se od začátku natlačili na polovinu hostí. Pouze vlastní nepřesností zahodili v úvodu dvě vyložené šance Válkem a Trojanem, kterého pěkně uvolnil Werner.

Hosté v dalších minutách hru částečně vyrovnali a svými rychlými protiútoky často zamotávali hlavu libišské obraně. Lomský ale střelu Macka ve 28. minutě kryl.

Na druhé straně se dostal do samostatné akce Válek, ale namířil vedle. Když se mu nepodařilo rozšířit svou letošní pětigólovou bilanci, tak na sebe vzal roli přesného nahrávače. Po rychlém protiútoku nezištně uvolnil Škorvánka a ten gólem do šatny dostal domácí do vedení.

Ve stejném duchu začal i druhý poločas, v jehož úvodní čtvrthodině se strhla menší gólová přestřelka.

Úvodnímu tlaku Libiše vzdorovala hostující obrana jen za cenu faulu. Penaltu bezpečně proměnil Válek. Domácí pod dojmem dvoubrankového vedení ubrali na pozornosti a hosté toho bleskově využili. Macek byl ve skrumáži pohotový.

Černolická radost z kontaktního gólu ale netrvala dlouho. Po akci dvojice Jirásek – Škorvánek zvýšil autor úvodní branky na 3:1.

Gól poslal hosty do kolen a jen nepřesnost koncových hráčů Válka a Jiráska nedovolila dalšímu navýšení skóre. Libiš ovládla střed hřiště a hostům už nedovolila téměř nic.

Hosté se ukázali jako průměrný celek přeboru bez výrazných individualit, domácí by měli k maximální spokojenosti hru ještě trochu více zpřesnit.

Libiš – Černolice 3:1 (1:0)

Branky: 42. a 59. Škorvánek, 48. Válek z PK – 50. Macek. Rozhodčí: Hůla. ŽK: Máj, Jirásek, Zuskin – Zakopal, Pavlis, Rott, Dvorný. Diváci: 100. Libiš: Lomský – Werner, Máj, Novák, Zuskin – Špička (75. Slezák), Marek, Trojan, Škorvánek (90. Kabyl) -Jirásek, Válek (84. Kucler). Černolice: Švarc – Filípek (65. Kruf), Zakopal, Šimlinger, Pavlis – Macek, Novák, Rott (85. Matwikow), Macela – Dvorný, Šilhavý.