III. třída: Vehlovice (3. místo, 46 bodů) – Obříství (4., 43), na podzim 4:2.
Nejde o postupový boj v pravém slova smyslu. Obě místenky do přeboru podle daného postupového klíče jsou už dávno rozebrané. Po odtajnění společných plánů v Sokole Ovčáry a TJ Kly je ovšem jasné, že se před sezonou budou ve druhé třídě doplňovat stavy. Pokud hosté nevyhrají, a nejlépe o tři branky, budou jim předešlé skalpy obou už jistě postupujících týmů zřejmě k ničemu. Leda, že by se naplnily hlášky o jednom dalším klubu, který prý nehodlá přihlašovat okresní přebor.

III. třída: Mlékojedy (11., 27) – Čečelice (13., 27), na podzim 1:2.
Přestože do konce sezony zbývají každému ze soupeřů ještě dva zápasy, je zřejmé, že vítězství v tom nedělním, v případě Mlékojed nejlépe o dva góly, může přiblížit záchranu na dosah (za naplnění reálného předpokladu sestupu jediného okresního týmu z kraje). V případě remízy bude horko oběma celkům i v závěrečném kole, ve kterém Čečeličtí mají v Zálezlicích o poznání schůdnějšího protivníka, zatímco Mlékojedy pojedou do Obříství. A to ještě může být ve hře o třetí místo.

III. třída: Střezivojice (10., 28) – Cítov (12., 27), na podzim 3:4 po PK.
Hosté mají lepší vzájemné zápasy s Mlékojedy i Čečelicemi, takže záchranu drží před víkendem relativně ve vlastních rukou. Jenže Střezivojičtí na jaře dávají jasně najevo, že se nehodlají po pouhém roce vracet do pralesa. Svůj podzimní zisk už téměř ztrojnásobili a určitě nebudou chtít spoléhat na závěrečné kolo, kdy hostují v Horních Beřkovicích. Cítov zakončí ročník doma s béčkem Řepínem, který s aktuálními 30 body rovněž nemá záchranu zcela tutovou.

O co hrát ale stále mají i další týmy – v okresním přeboru především PTZ Nelahozeves a Dolní Beřkovice, ve IV. třídě Byšice B, Liběchov, Dřínov a Sazená.