Divize B

22. kolo: Libiš – Loko Vltavín 0:1 (0:0) Branka: 65. Moravec VÍCE. Kladno B – Jirny 1:0, Český Brod – Brozany 2:0, Bohemians 1905 B – Rakovník 0:1, Chomutov - Teplice B 2:1, Most B - Litvínov 0:2, H. Měcholupy – Nový Bor 0:1, Sokolov B – Hazlov 1:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/divizeb22_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/divizeb22.jpg|Divize B po 22. kole.#

Divize C

22. kolo: Převýšov – Ovčáry 0:3 (0:1) Branky: 10. Hyka, 60. Chrdle, 82. Krulich VÍCE. Dobrovice – Choceň 0:1, Čelákovice – Pěnčín /Turnov 1:0, Velim – Dvůr Králové 1:1, Holice – Chrudim 3:1, T. Pardubice – Předměřice 5:0, Hr. Králové B – Hlavice 3:1, Trutnov – Týniště n. O. 4:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/divizec22_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/divizec22.jpg|Divize C po 22. kole.#

I. A třída

22. kolo: Neratovice – Slaný 3:1 (1:0) Branky: 32. Pazdera z PK, 51. Mráz, 72. Stanislav – 74. Hořejší VÍCE, Zdice – Nelahozeves 0:2 (0:0) Branky: Pekárek, Novák VÍCE. Hradištko – Řevnice 0:5 (0:2) Kalivoda 2, Jůna, Bezpalec, Karda, Velvary – Lhota 5:2 (4:0) Groman 2, Moravec, Průcha, Mucha – Mačura, Trousil, Milín – Nový Knín 0:2 (0:0) Puchmajer, Vostrý, Měchenice – Tn. Rakovník 1:3 (0:1) Prešinský – Urik 2, Eck, Velká Dobrá – Hvozdnice 5:2 (2:1) Misura 2, Jícha 2, Neuberger – Obrmajer, Farkaš, Hořovice – Tuchlovice 7:2 (4:0) Štěpnička 3, Nesnídal 2, Šmíd 2 (obě z penalt) – Holan, Kapr.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/ia22_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/ia22.jpg|I. A třída - skupina A po 22. kole.#

I. B třída - skupina A

18. kolo: Kralupy – Koleč 2:0 (1:0) Branky: 36. Horký, 88. Müller VÍCE, Lidice – Senomaty 2:0 (1:0) Al. Radosta, T. Radosta, Mutějovice – Lužná 1:1 (1:0) Suchánek – Lukeš, Vraný – Tuchoměřice 4:1 (2:1) Špeta, Suchý, David, Urban – Valtr, Kněževes – Městečko 2:1 (1:1) Komřík, Šubin – P. Urban, Beroun B – Braškov 0:5 (0:2) Nachtigal 3, Fuit, Peták, Kr. Dvůr B – Pavlíkov 5:4 (1:3) Frydrych 2, Molnár, Hybš, Vávra – Pánek, Chládek, Polcar, Franěk.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f6/iba18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f6/iba18.jpg|I. B třída - skupina A po 18. kole#

I. B třída - skupina B

18. kolo: Bezno – Pšovka 1:2 (1:1) Branky: Zinek - 25. Olšiak z PK, 90. Dvořák VÍCE, Vysoká – Bělá 4:2 (2:1) Branky: 20. M. Skopka, 26. Finkous, 46. T. Skopka, 80. Tichý z PK - 54. Kalfus, 91. Vrabec VÍCE. Řepín – Lužec 1:0 (0:0) Branka: 73. Prejza VÍCE, Skalsko – Mšeno 4:1 (0:0) Vele, Šťastný, Kvaisar, Svárovský – Hnízdil, Kosmonosy – Ostrá 0:3 (0:0) Košťál 2. Vavřík, Kr. Vrutice – Dol. Bousov 5:1 (2:1) Michal Korec 4, P. Bůžek – Zahrada, Zeleneč – Lysá n. L. 1:0 (0:0) Mráz.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f6/ibb18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f6/ibb18.jpg|I. B třída - skupina B po 18. kole#

Okresní přebor

18. kolo: Hořín – Veltrusy 1:3 (1:1) Branky: O. Kettner - Soudský, Podskalský, Štofl VIDEO, FOTO, Záryby – Č. Kralupy 2:0 (0:0) Branky: Schutz, Mikšovský, PTZ – Čečelice 0:0, D. Beřkovice – Pšovka B 1:2 (0:1) Branky: Štěpánek – Král, Trnka, Vojkovice – Tišice 1:1 (0:0) Branky: Levý – Brodský, Byšice – Kly 2:1 (1:0) Branky: Lauda 2 – Hříbal, Libiš B – V. Borek 2:1 (2:0) Branky: Martin Pazdera 2 (jedna z PK) – Hakl.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/op18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/op18.jpg|Okresní přebor po 18. kole.#

III. třída - skupina A

14. kolo: Liběchov – Lobkovice 0:2 (0:1) Branky: Mrázek, Slovák, Kostelec – Tišice B 3:1 (1:0) Branky: Ondřich, Hovorka, Rybnikar – Klouček, Vehlovice – H. Počaply 0:1 (0:0) Branka: Hanuš,Mlékojedy – Botafogo Mělník 2:0 (0:0) Branky: Nový, Němeček, Záryby B – Vysoká B 0:1 (0:0) Branka: Tott, Lotos Neratovice – Všetaty 5:0 (2:0) Branky: Fukač, Hruška, Šiler, Bauer, Gajdůšek.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/3a14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/3a14.jpg|III. třída - skupina A po 14. kole.#

III. třída - skupina B

14. kolo: PTZ B – Nová Ves 1:1 (0:1) Branky: Šnýdr – Došek, Zálezlice – H. Beřkovice 1:3 (0:1) Branky: Šimánek – Šída, Plicka, Čížek, Spomyšl – D. Nelahozeves B 1:2 (1:1) Branky: Sankot – Šíma 2, Cítov – Chvatěruby 2:1 (1:1) Branky: Motejl, Mokrý – Falta, Chlumín – Všestudy 0:0, Sazená – Jeviněves 1:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/3b14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/3b14.jpg|III. třída - skupina B po 14. kole.#

IV. třída - skupina A

18. kolo: eL´Bunda Neratovice – Beck Mělník 0:8 Nedohráno - ukončeno ve 40. minutě pro malý počet hráčů domácích, Řepín B – Kly B 2:1 (1:0) Branky: Mil. Schenfel, vlastní – Kohout, V. Borek B – Mšeno B 2:0 (2:0) Branky: L. Krajník, Šebesta,Nebužely – Střezivojice 3:3 (1:2) Branky: nehlášeny – Novák, Rampouch, Ešner, Tuhaň – Lobkovice 0:4 (0:3) Branky: Slovák 2, Šmejkal, Šeda, Dřísy – Všetaty B 7:0 (5:0) Branky: Sklenár 3, Hlaváček 2, P. Fabián, K. Fabián.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/4a18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/4a18.jpg|IV. třída - skupina A po 18. kole.#

IV. třída - skupina B

18. kolo: Ledčice – Vraňany 7:1 (3:0) Branky: Randys 3, Mir. Muška a Šnýdr po 2 – Urban, Úžice – Č. Kralupy B 3:0 (2:0) Branky: Kalina 2, Valko, Obříství – Veltrusy B 5:2 (2:1) Branky: P. Havel 3, P. Huml, Mašinger – Doveda, Štáfek, Lužec B – Chvatěruby B 1:1 (0:1) Branky: Jandouš – Hála, K. Kralupy B – Hostín 7:1 (6:1) Branky: Müller 2, Stegbauer 2, Jeřábek, Kejř, A. Kolmistr – Brož, Vojkovice B – Postřižín 4:0 (2:0) Branky: Levý a Opatřil po 2, Dolany – Dřínov 5:3 (2:2) Branky: Kiraly, Černý, Doležálek, Bejdak, Vilím – Firoň 2, Kympl.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/4b18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/4b18.jpg|III. třída - skupina B po 18. kole.#

Divize dorostu

18. kolo: Rakovník – Admira Praha 1:3, 1:3, Česká Lípa – Junior Praha 2:1, 1:2, Děčín – Kladno B 3:0, 1:5, Vikt. Žižkov – Dukla Praha 0:1, 4:0, Sokolov – K. Vary 2:2, 2:2, Ústí n. L. – Most B 1:2, 4:2, Roudnice – Neratovice 0:1, 2:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/71/divdor22_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/71/divdor22.jpg|Divize dorostu - skupina B po 18. kole#

I. A třída dorostu

18. kolo: Tn. Rakovník – Č. Kralupy 3:1, Velvary – N. Strašecí 1:6, Velký Borek – Zlonice 3:0, K. Kralupy – Mělník 2:0, Unhošť – Lužec 1:3, Kročehlavy – Nelahozeves 5:0, Byšice – Sp. Kladno 4:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/71/ador18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/71/ador18.jpg|I. A třída dorostu - skupina A po 18. kole#

OP dorostu - skupina A

12. kolo: Nebužely – Libiš 0:9 Branky: Surmaj 4, Malák 2, Hádek, Franz, Veselý, Vysoká – Liběchov 0:10,Čečelice – Beck Mělník 0:9 (0:2) Branky: Kubín 3, Hanzlík 2, Frýdl, Bursa, Jelen, Kutílek.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/opdora12_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/opdora12.jpg|OP dorostu - skupina A po 12. kole.#

OP dorostu - skupina B

8. kolo: Cítov – Nová Ves 3:5 (1:2), Vojkovice – Veltrusy 2:2 (1:1), Dolany – Obříství 2:1 (1:0) Branky: Zenkovič, Susko - Mika, D. Beřkovice – H. Beřkovice 5:4 (0:3).

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/opdorb8_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/opdorb8.jpg|OP dorostu po 8. kole.#

Liga žákyň

14. kolo: Mělník – Ivančice 15:1 (9:0) Branky: Procházková 3, Chlastáková 2, Havlíčková 2, Kumštová 2, Vedralová 2, Hyťhová, Štolbová, Chmelařová, Brodská, mladší 12:1 (5:0).

Liga žáků

22. kolo: Slavia Praha – Hořovice 2:0, 9:0, Most – Příbram 2:0, 2:1, Neratovice – Sparta Praha 0:4, 0:9, Plzeň – Sokolov 3:1, 3:0, Ml. Boleslav – Jablonec 0:1, 2:1, Hr. Králové – Č. Budějovice 3:0, 2:1, Bohemians 1905 – Pardubice 1:0, 0:0, Motorlet – Teplice 0:2, 1:3.

#nahled|https://g.denik.cz/31/71/liga22_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/71/liga22.jpg|Žákovská liga po 22. kole#

I. A třída žáků - skupina A

18. kolo: SK Rakovník B – Hořovice B 0:2, 1:0,, Novo Kladno – N. Strašecí 1:1, 1:5, Rožmitál – Králův Dvůr 5:1, 0:7, Rudná – Kralupy 1:3, 3:1, Brandýsek – Dobříš 0:5, 2:2, Kročehlavy – Velvary 0:2, 5:1, Zdice – Sp. Kladno 0:1, 0:6.

#nahled|https://g.denik.cz/31/71/azakua18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/71/azakua18.jpg|I. A třída žáků - skupina A po 18. kole#

I. A třída žáků - skupina B

18. kolo: Beck Mělník – Pěčice 0:2, 0:5, Brandýs n. L. – Pečky 4:2, 10:2, Velký Borek – Krnsko 3:2, 8:0, Pš. Mělník – Nymburk B 2:0, 7:0, Boh. Poděbrady – Semice 0:2, 0:1, Benátky n. J. – Sn. Poděbrady 5:1, 2:0, Libiš – Odol. Voda 3:4, 4:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/71/azakub18_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/71/azakub18.jpg|I. A třída žáků - skupina B po 18. kole#

Okresní přebor žáků

14. kolo: H. Počaply – Lužec 6:3, Liběchov – Veltrusy 1:1 (1:1), D. Beřkovice – Obříství 5:5 (0:1), Byšice – H. Beřkovice 7:0 (3:0), Mšeno – Dyn. Nelahozeves nehráno - hosté přijeli k utkání v sobotu, bude řešit STK OFS, Úžice – Č. Kralupy 0:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/opzaku14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/opzaku14.jpg|OP žáků po 14. kole.#

III. třída žáků - skupina A

14. kolo: Nebužely – Všetaty 2:10, Kostelec – Střezivojice 10:0,Záryby – Ovčáry 9:0 (5:0), Řepín – Tišice 5:2, Vysoká – Lobkovice 1:4.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/3azaku14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/3azaku14.jpg|III. třída žáků - skupina A po 14. kole.#

III. třída žáků - skupina B

14. kolo: Vehlovice – Kly 2:0 (2:0), PTZ – Sazená 2:7 (1:1), Cítov – Chvatěruby 15:0 (6:0), Vojkovice – Vraňany 3:0 (1:0), Ledčice – Postřižín 1:5.

#nahled|https://g.denik.cz/31/fa/3bzaku14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/fa/3bzaku14.jpg|III. třída žáků - skupina B po 14. kole.#