Divize B

26. kolo: Bohemians 1905 B – Libiš 0:1 (0:0) 64. Kucler VÍCE, FOTO, VIDEO, Chomutov – Brozany 1:2, Most B – Loko Vltavín 1:3, Č. Brod – Hazlov 8:1, Teplice B – Rakovník 0:0, N. Bor – Litvínov 2:2, Kladno B – Sokolov B 1:1, H. Měcholupy – Jirny 3:2.

Divize B

Divize C

26. kolo: Ovčáry – Dvůr Králové 0:2 (0:0) VÍCE, FOTO, VIDEO, Holice – Pěnčín 3:2, Dobrovice – Hlavice 0:3, Choceň – Týniště 5:1. Převýšov – Chrudim 2:1, Trutnov – Předměřice 5:0, Velim – Pardubice 2:0, Hr. Králové B – Čelákovice 1:3.

Divize C

I. A třída

26. kolo: Velvary – Nelahozevesv 2:1 (1:1) Mucha, Mašek – Dubský VÍCE, Neratovice – Lhota 2:0 (1:0) Nezbeda, Zavadil, Řevnice – Nový Knín 3:0 (2:0) Pecháček, Socha, Rosenkranz, Slaný – Hvozdnice 0:0, Hradištko – Tn. Rakovník 4:1 (1:0) Stengl, Doležal, Novotný, Svoboda – Hůla, Milín – Tuchlovice 3:3 (2:0) Sládek, Pacina, Šváb – vlastní, Fitko, Gardoň, Měchenice – Zdice 2:7 (0:0) Bílek, Hevessy – Havelka 2, Krob 2, Német, Červenka, Kment, Velká Dobrá – Hořovice 2:2 (0:2) Zelenka, Jícha.

I. A třída - skupina A

I. B třída - skupina A

22. kolo: K. Kralupy – Kněževes nedohráno, rozhodčí Berovič ukončil zápas v 16. minutě PODROBNOSTI, Lidice – Městečko 2:1 (0:0) Al. Radosta, T. Radosta – P. Šnídl, Mutějovice – Pavlíkov 4:1 (3:1) Staněk, Rosa, Suchánek, Sajner – Vodrážka, Lužná – Koleč 0:2 (0:1) Rychlý, Sedláček, Vraný – Králův Dvůr B 5:2 (2:1) David 3, Kalík, Špeta – Jalaghonia, Frydrych, Beroun B – Senomaty 1:3 (1:1) Baranovič – Mácha, Kotek, Kozák, Braškov – Tuchoměřice 4:4 (1:1) Tichý 2, P. Maňkoš, Duda – Švejdík 2, Valtr, Pochman.

I. B třída - skupina A

I. B třída - skupina B

22. kolo: Vysoká – Mšeno 3:2 (2:2) 1. a 17. T. Skopka, 71. S. Tichý z PK – 20. a 45. Hnízdil obě z PK VÍCE,Kosmonosy – Bělá p. B. 3:0 (0:0) Keszeg 2, Mašek, Ostrá – Lysá n. L. 2:0 (1:0) Remenec, Effenberg, Dolnobousovský SK – Pšovka Mělník 4:1 (2:0) Budinský, Vynikal, Šolc, Daukiv – Grabmüller, Bezno – Skalsko 3:0 (1:0) Kolařík, Kicl, Majer, Zeleneč – Řepín 3:2 (3:0) Ešner 2, Nikodim – Kohout 2, Kropáčova Vrutice – Lužec 2:1 (1:0) Michal Korec, Jindřich Bůžek – M. Kučaba.

I. B třída - skupina B

Okresní přebor

22. kolo: Hořín – Kly 1:3 (0:1) Polanský - Hulička, Hříbal, Svoboda, Záryby – Čečelice 0:2 (0:0) Kábrt 2, Veltrusy – Pšovka B 2:2 (0:2) nehlášeni - Král 2, Č. Kralupy – Tišice 0:2 (0:1) K. Prejzek, Brzoň, PTZ Nelahozeves – V. Borek 3:1 (2:0) Mazanec 2, Hruška - Hakl, D. Beřkovice – Libiš B 1:0 (1:0) Mráz, Vojkovice – Byšice 0:0.

Okresní přebor

3. třída - skupina A

18. kolo: Lobkovice – Tišice B 3:1 (0:0) Surmaj, Drobík, Petrův - Vlach, Liběchov – H. Počaply 0:0, Kostelec – Mlékojedy 1:2 (0:2) Klíma - Matucha 2, Záryby B – Všetaty 1:1 (0:1) Hallík z PK - P. Lauda z PK, Vysoká B – Botafogo 3:3 (3:1) D. Řízek 2, M. Skopka – Šimon, Neumann, Barnet, Lotos – Vehlovice 6:1 (3:1) Hruška 3, Šiler 2, Žebro – Vališ.

3. třída - skupina A

3. třída - skupina B

18. kolo: Chvatěruby – H. Beřkovice 4:3 (2:1) Růženec 2, Soukup, Falta - Čížek, Polák, Brůža, Cítov – Jeviněves 4:1 (1:0) Kříž, Mokrý, Fryč 2 - Kilián, Chlumín – Sazená 2:0 (2:0) Michal Hovorka, Four,PTZ Nelahozeves B – Všestudy 5:1 (1:1) Aplt, Rosenhofer, Bláha, Bednárik – nehlášen, Nová Ves – D. Nelahozeves B 0:3 (0:1) Flídr, Dvorský, Král, Zálezlice – Spomyšl 4:3 (3:2) Martin Šobr 2, Böhm, Bittner – Baloun, Sankot, Kudiovský.

3. třída - skupina B

4. třída - skupina A

22. kolo: Střezivojice – Beck Mělník 1:9 (0:6) Rampouch - Gabčo 4, Houška, Havel, Fingerhut, Malinský, Bázler, el´Bunda – Řepín B 2:3 (1:3) Miloš Skružný, Prchlík - nehlášeni, Nebužely – Všetaty B 7:0 (4:0) Edr a Mach po 2, Smolík, Skála, Frydrych, Lobkovice B – Neratovice/Byškovice B 1:0 (0:0) Srbený, Tuhaň – Kly B 4:4 (3:2) Matějka 2, Mareš, Blahout - Zelenka 2, Blažek, Kohout, Dřísy – Mšeno B 6:4 (3:1) P. Fabián a Rejšek po 2, Capouch, Hlaváček – Šlédr 2, Hřebíček, Rosembaum.

4. třída - skupina A

4. třída - skupina B

22. kolo: Úžice – Chvatěruby B 1:2 (1:1) Smutzer – Fiala, Soukup, Veltrusy B – Hostín 1:3, Č. Kralupy B – Postřižín 0:0, Obříství – Dřínov 2:0 (2:0) Lukáš Havel, Mika, Lužec B – Vraňany 2:1 (1:1) Peroutka, Pernica – Hanzlík, K. Kralupy B – Ledčice 1:5 (1:4) M. Kolmistr – nehlášeni, Vojkovice B – Dolany 2:2 (0:1) Janda, Urban – Kopecký 2.

4. třída - skupina B

Divize dorostu

22. kolo: 10.00 a 12.15 Č. Lípa – Neratovice/Byškovice.

I. A třída dorostu

22. kolo: Č. Kralupy – Lužec 8:0 (3:0) Polák 3, Hájek 2, Nový, Kovář, vlastní, Zlonice – Pšovka 0:8, V. Borek – D. Nelahozeves 4:2 (1:0) Branky V. Borku: Hakl 4, K. Kralupy – Byšice 3:5 (0:2) Pešek, Růně, Chroust - Koutný 4, Lauda z PK.

OP dorostu - skupina A

15. kolo: Libiš - Mšeno 1:4 (0:1) Demeter - Bohuněk, Havel, Kolumpek, Žižka, Liběchov – Beck Mělník 2:4 (1:2) - Kapler, Ekrt - Vojtěchovský, Kutílek, Frýdl z PK a Jelen, Kostelec – Čečelice 0:0.

OP dorostu - skupina A

OP dorostu - skupina B

11. kolo: Cítov – Obříství 2:12 (1:4), Nová Ves – D. Beřkovice 10:1 (5:1) Došek 4, Brejša, Emmer, Janovský, Miler, Kováč, Uher - Walter, Veltrusy – H. Beřkovice 0:0, Vojkovice – Dolany 1:3 (0:0).

OP dorostu - skupina B

Žákovská liga

26. kolo: Neratovice/Byškovice – Pardubice 0:2.

I. A třída žáků

22. kolo: K. Dvůr – K. Kralupy, V. Borek – Sn Poděbrady, Beck Mělník – Pečky 6:2 (3:0) Žídek 2, Rohlíček 2, Toušek, Čapek, mladší 2:2.

OP žáků

18. kolo: Veltrusy – H. Beřkovice 0:3 (0:1), Liběchov – Lužec 4:0 (1:0), D. Beřkovice – H. Počaply 4:5 (1:2), Byšice – Mšeno 2:6 (0:3), Úžice – Obříství 0:3, Č. Kralupy – Dyn. Nelahozeves 8:1 (3:1).

OP žáků

3. třída žáků - skupina A

18. kolo: Lobkovice – Střezivojice 8:0 (3:0), Kostelec – Řepín 1:0, Záryby – Všetaty 7:2 (1:2), Ovčáry – Tišice 1:5 (1:4), Vysoká – V. Borek B 3:1.

3. třída žáků - skupina A

3. třída žáků - skupina B

18. kolo: Chvatěruby – Vraňany 5:2, Cítov – Kly 3:5 (1:2), Chlumín – Vehlovice 2:12 (0:5), Vojkovice – Ledčice 2:2 (1:1), Sazená - Postřižín 8:2.

3. třída žáků - skupina B