Z pohledu postavení v tabulce čekal těžší zápas hráče Záryb, Sokol na svém hřišti přivítal Klíčany. Domácí vzdorovali statečně – dokonce se dostali do vedení zásluhou Martina Reisingera. Jenže za další minutu bylo srovnáno a utkání nerozhodným výsledkem i skončilo. Šťastnějším týmem byly po rozstřelu Klíčany.

„Zápas se mi líbil, protože oba týmy podaly kvalitní výkon. Byl to vyrovnaný souboj velké úrovně. Hráli jsme bojovně a je vidět, že kluci chtějí. Penalty, to už je vždy o štěstí. My tam dali tyčku a ta rozhodla," zhodnotil zápas Jan Vlček, trenér Záryb.

Záryby - Klíčany 1:2 np. Branky: 69. Reisinger - 70. Hájek. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Zdeněk - Benák, Baroch. Diváci: 120.

Mělnická Pšovka nastoupila před svými fanoušky k utkání s Čelákovicemi. I na Mělníku padly v základní hrací době dvě branky, obě dali hosté. K jejich smůle byl ale jeden z nich vlastní. Znovu se tedy muselo jít do penalt, Pšovka v nich uspěla.

„Po dalším výbuchu jsme se znovu zvedli. Už na začátku jsme si vytvořili několik šancí. I přes vyrovnaný zápas jsme hru víceméně kontrolovali, a když pominu nějaké chyby v bránění, jsem v celkovém součtu spokojený. Musíme se ale zaměřit na zápasy venku. Tam se nám hrubě nedaří," říká Libor Tomášek, trenér Pšovky.

Pšovka Mělník - Čelákovice 2:1 np. Branky: 66. Koch vlastní, 72. Kolovecký. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Čermoch - Bartůšek, Velebil. Diváci: 150.