V prvním poločase sice domácí nastřelili tyč, ale hosté jim byli více než vyrovnaným soupeřem. Nedokázali si ale vytvořit žádnou větší příležitost, a tak se šlo na poločas za bezgólového stavu.

V úvodu druhé půle se trefil z trestného kopu Marian Krejčík. Radost hostů ale měla jen jepičí život.

Po nedorozumění Kettnera se střídajícím Šestákem domácí lehce vyrovnali. Pak se hrubek nevyvaroval ani gólman Šmejkal při střelách z velké dálky a domácí šli rázem do dvougólového vedení.

Hosté pak inkasovali ještě jednou a domácí už bez problémů dokráčeli k vysokému vítězství.

„Nebyli jsme horším mužstvem, ale dostávali jsme zbytečně lehké góly po individuálních chybách. Jinak bylo utkání vyrovnané. Když jsme v úvodu druhé půle dali gól, říkali jsme si, že bez bodů z Jílového nepojedeme. Bohužel pak došlo k chybám a zbytečné porážce. Chtěl bych pochválit výkon sudích v čele s hlavním Vočkou. Tak výborně jsem sudí už hodně dlouho pískat neviděl. Klobouk dolu před jejich výkonem,“ chválil výkon sudích vedoucí mužstva Pšovky Zdeněk Staněk.

Jílové – Pšovka Mělník 4:1 (0:0)
Branka Pšovky:
48. M. Krejčík. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Pšovka: Šmejkal – Martinec – Kettner, M. Krejčík, Olšiak – Chytil (47. Šesták), Melounek, Voleman, Žižka – Pokorný, Urban (80. Procházka)­.

(jah)