Klíčovým bylo 20. dějství, kdy sice odjížděl mělnický klub z utkání ve Mšeně s jednogólovou porážkou, ale s vědomím, že při rovnosti bodů je na tom ve vzájemných zápasech lépe.

Rezerva Mšena vládla jarní tabulce, ale bodovou ztrátu z podzimu už dotáhnout nedokázala. Je to škoda vzhledem k postupu mšenského áčka do krajské I. B třídy. Jeho hráčům se pendlovat v „pralesní lize“ asi moc chtít nebude.

Nebužely si po celou sezonu udržovaly solidní formu, ale na postup to ani tentokrát nestačilo. Otázkou je, zda není nakonec lepší hrát špičku IV. třídy, než se opětovně zachraňovat o třídu výš. Totéž platí i o mužstvu Střezivojic. Tým je poskládaný z hráčů ze širokého okolí, kteří se fotbalem baví a konečné čtvrté místo je jejich současným maximem.

Ve Vraňanech došlo během sezony ke změnám ve výboru a páté místo naznačuje určité zlepšení. Ale na lepší časy budou ve Vraňanech nejspíš ještě nějaký ten rok asi jen vzpomínat.

Rezervy Lobkovic, Kel a Velkého Borku si držely klidný střed tabulky. Ale ne vždy a všude byla spolupráce s áčkem na požadující úrovni.

Solidních dvacet bodů vybojovala Tuhaň. I tam došlo po sezoně k výměně výboru. Snad to napomůže ke stabilizaci kádru a ke zlepšení stavu hrací plochy a vůbec celého zázemí. Hřiště v Tuhani patří v okrese k nejhorším.


Všetatské béčko doplácí na úzký kádr hráčů, ale chuť do fotbalu nechybí. Totéž platí i pro poslední PMB, které mělo tuto pozici víceméně předplacenou několik let. O to víc se ale uměli fotbalisté Přátel Malého Balonu radovat z každého bodíku. Po sezoně ale klub ukončil činnost.