Divize žen, 14. kolo

FC Mělník – Jestřábí Lhota 2:0 (1:0) Gregrová, Chladová.

Divize, 20. kolo

Libiš – Krupka 1:2 po PK (1:1) Branky: 66. Kabyl – 15. Valenta, Neratovice - Motorlet Praha 1:0 (0:0) Branka: 42. Gabčo.

Krajský přebor, 20. kolo

Semice - Ovčáry 2:2 (2:1) Branky: 9. Kutifel, 19. Koštíř z PK - 6. Ondrák, 58. Voljanskij.

I. B třída, 16. kolo

Záryby – Pšovka 4:0 (2:0) Krulich, Školák, Voštiar, Soukup, Kostelec – Kněžmost 2:0 (1:0) Kiršner, Štégl, FC Mělník – Dyn. Nelahozeves 1:3 (1:0) Jiskra - Vágner, Rada, Pekárek, Byšice – Bakov 1:2(1:0) Lauda - Louda, Vaněk, Lužec – Vysoká 2:1 (1:0) Špánek, Uher - Rolenc.

Okresní přebor, 20. kolo

Libiš B – Pšovka B 4:0 (3:0) Pospíšil 2, Hadrava, Libor Tichota, ČK: Šuba (Pš.), Neratovice B – Kralupy 1901 3:0 (1:0) Moravec 2, Černý, Mšeno – Chvatěruby 5:1 (4:0) Valenta 2, Guttenberg st., Tyle, Šledr - Fiala, PTZ Nelahozeves – Dolany 1:3 (1:1) Novák - Vondra 2, Holeček, Vojkovice - Kly 3:0 (2:0) Plicka z PK, Tetiva, Prachař, D. Beřkovice - Hořín 1:2 po PK (0:1) Janda – Polanský + RPK, Veltrusy – V. Borek 2:1 po PK (1:1) Štofl, RPK Nádeník – Kováč, Tišice - Lobkovice 2:1 (1:1) Šulc 2 - Kasal.

III. třída, 16. kolo

Střezivojice - Všestudy 0:3 (0:3) Růně 3, ČK: Fiebinger (S.), Č. Kralupy – H. Beřkovice 2:3 (1:2) Kovář 2 – Chudoba 3, ČK: Mynařík (Č.), Řepín B - Obříství odloženo, Záryby B - Cítov 3:0 (1:0) Strýček z PK, Podval, Šindelář, ČK: Hampl (C.), Botafogo - Čečelice 3:1 (2:1) Neumann, Tomášek, Janda – Sojka, Zálezlice – H. Počaply 0:5 (0:3) Dohnal 2, Grohman, Žídek, Lédl, Mlékojedy - Vehlovice 1:2 po PK (0:1) Gerencsery – Benda, RPK Chorvát.

IV. třída - skupina A, 16. kolo

V. Borek B – Nebužely 1:2 po PK (1:1) Nohava - Jedlička, RPK Bodnár, Všetaty – Vysoká B 4:0 (1:0) Enökl 2, Radl 2, Mšeno B – Liběchov 3:8 (0:7) Hnízdil, Guttenberg ml., Matúšek - Hángoc 3, Hladký 2, Jiří Kapler, Král, Malák, N. Ves - Lobkovice B 4:2 (2:2) M. Ouřada, Fr. Ouřada, Dudek, Slapnička – Gabčo st. 2, Roma Neratovice - Tuhaň 13:2 (6:0) branky domácích: Sivák 6, J. Demeter 3, M. Demeter 2, Táncoš, Kuman, Dřísy - Kly B 1:0 (0:0) Pos, Byšice B - Vraňany 0:1 (0:0) Zych, ČK: Jaromiš (V.).

IV. třída - skupina B, 16. kolo

PTZ Nelahozeves B – Spomyšl 2:4 (1:2) J. Pešta 2 (1 z PK) - Cibulka 2, Tošek, Baloun, Postřižín - Úžice 3:1 (2:0) Vodička 2, Soukup – Kotalík, Ledčice - Dřínov 0:1 (0:1) Hampejs, ČK: Hudeček (L.), Sazená - Jeviněves 0:2 (0:2) Kokšál 2, Dolany B - Vojkovice B 0:1 (0:1) Kaša, Kralupy 1901 B - Chlumín 4:1 (2:1) Dobiáš 2, A. Kolmistr, Felix - Linha, ČK: Linha (Ch.).

Krajský přebor dorostu, 20. kolo

Nymburk - Neratovice starší 2:0 (1:0), mladší 2:1 (1:0).

KP žáků, 20. kolo

Neratovice – Zeleneč starší 9:1 (3:1), mladší 9:1 (4:0).