Prvních pětačtyřicet minut nabídlo jen po jedné větší šanci na každé straně. Za domácí pálil Dušička po rychle rozehraném přímém kopu a Němeček musel nepříjemnou střelu s námahou vyrážet. O pět minut později na opačné straně postupoval sám na brankáře hostující Lukáš Temiak, jenže trestuhodně překopl.

Prudký vítr celý zápas znemožňoval jakoukoliv kombinační hru a místy si s míčem dělal doslova, co chtěl. Začátek druhého dějství patřil domácím. Velký tlak ale přinesl pouze střelu Františka Valentina z velkého vápna, kterou Němeček s přehledem lapil.

Pak se dění vrátilo hlavně mezi šestnáctky, kde plynulost narušovaly časté fauly. Tišičtí si očividně přijeli pro bod, v závěru ale mohli uzmout všechny tři. Po nenápadné akci Tomáše Prejzka se dostal ke střele Štěpánek a protáhl pohotového Kvasničku.

Záryby – Tišice 0:0
Rozhodčí:
Richtár. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Záryby: S. Kvasnička - Dlabač, Hallík, Mikšovský, V. Valentin - Tesař, Dušička, Pech, Šindelář - F. Valentin, Popelka (46. Bojkovič). Tišice: Němeček – Vítovec, Svoboda, Březina, T. Prejzek - Priatka, Štráchal, Štěpánek, L. Temiak - Rampouch, K. Temiak.