Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

VIDEO, FOTO: Na Pétézetce slavily po penaltách Dolany

Nelahozeves – Trojice fotbalových mužstev přijela „po proudu“ Vltavy změřit do Nelahozevsi síly v turnaji pořádaném u příležitosti 90. výročí založení kopané v domácí Viktorii. Jako vítězové se z dvoudenního klání nakonec vraceli Dolanští.

22.8.2011

O pohár PTZ NelahozevesFoto: Martin Bouška

V úvodním utkání měly Dolany navrch nad Chvatěruby. Na začátku druhého poločasu vedly nad svým soupeřem z III. třídy už 5:0, pak teprve převzali iniciativu fotbalisté Vltavanu a dvěma góly snížili. Účet na 6:2 ale nakonec uzavíral dolanský Douša.

Druhým účastníkem finále se stala domácí Pétézetka, která v souboji dvou tradičních soupeřů porazila kralupskou Čechii 5:2. O vývoji utkání, do kterého mužstva vyslala dost improvizované sestavy, zřejmě rozhodly dvě rychlé branky v úvodu druhé části, po kterých domácí utekli na 3:0. V dalších minutách hosty dorazil ještě dvakrát Šimek. Kralupští zazlobili až v závěru, kdy se jim podařilo dvěma góly korigovat.

V nedělním souboji poražených se sice Chvatěruby po obratu v prvním poločase ujaly ještě na začátku druhého dějství vedení 3:2, pak ale zaúřadoval autor úvodního gólu kralupský Bulva. Hattrickem v rozmezí osmnácti minut vystřílel svému týmu třetí místo a sobě titul nejlepšího střelce turnaje.

Ve finále mezi PTZ a Dolany byli domácí papírovým favoritem, ale dění na hřišti tomu neodpovídalo. Hosté byli od začátku vyrovnaným soupeřem a nepoložili se ani po úvodním gólu Šimka. Naopak ještě do přestávky otočili zásluhou Douši a Vondry. Smazat těsnou ztrátu a vynutit si tak alespoň rozstřel se domácím podařilo až tři minuty před koncem. K prvenství to ale nakonec stejně nevedlo. V penaltách slavili Dolanští.

„Turnaj určitě splnil účel. Mužstva si mohla vyzkoušet posily a hráčský kádr před blížící se podzimní soutěží. Na turnaji padlo celkem 27 branek a některé byly opravdu pěkné,“ hodnotil akci sekretář PTZ Jiří Rous, podle kterého byla jedinou kaňkou neúčast delegovaných rozhodčích v sobotních zápasech (podrobnosti v tištěném vydání Mělnického deníku v úterý 23. srpna).

Semifinále: Dolany – Chvatěruby 6:2 (4:0) Branky: Vondra 2, Holeček, Djurevski, Douša, Suško – Růženec, Kvapil, PTZ – Č. Kralupy 5:2 (1:0) Branky: Šimek 2, Pešta, Kejmar, Novák – Všolák, Bulva.
O 3. místo: Č. Kralupy – Chvatěruby 5:3 (2:2) Branky: Bulva 4, Vlk – vlastní, Filip, Švitorka. Finále: PTZ – Dolany 2:2, na pen. 4:5 Branky: Šimek, M. Šimáček – Douša, Vondra, rozhodující pen. Holeček.
Konečné pořadí: 1. Dolany, 2. PTZ, 3. Č. Kralupy, 4. Chvatěruby.
Vážení čtenáři, počínaje dneškem budeme na našem webupřinášet videa prostřednictvímwebu Youtube, což vám umožnínejen sledování prostřednictvímmobilních aplikací iPhone a Android, ale předevšímve vyšší kvalitě.
Archiv všech dosud zveřejněných videí
ZDE!

22.8.2011 VSTUP DO DISKUSE
Masarykův kulturní dům v Mělníku.

KRÁTCE: Přednáška vede za indiány

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Hostují v Hostouni. Kozák a spol. touží prolomit sérii porážek

Neratovice – Už to musí zlomit. Fotbalisté Neratovic o víkendu odehrají jedenácté kolo divizní soutěže, zavítají na Kladensko, kde budou bojovat o další body s Hostouní.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

ANKETA: Jdete letos volit a proč?

Mělnicko /INFOGRAFIKA/ - Ptali jsme se obyvatel Mělnicka, proč jdou letos volit.