VIDEO, FOTO: Na Pétézetce slavily po penaltách Dolany

Nelahozeves – Trojice fotbalových mužstev přijela „po proudu“ Vltavy změřit do Nelahozevsi síly v turnaji pořádaném u příležitosti 90. výročí založení kopané v domácí Viktorii. Jako vítězové se z dvoudenního klání nakonec vraceli Dolanští.

22.8.2011

O pohár PTZ NelahozevesFoto: Martin Bouška

V úvodním utkání měly Dolany navrch nad Chvatěruby. Na začátku druhého poločasu vedly nad svým soupeřem z III. třídy už 5:0, pak teprve převzali iniciativu fotbalisté Vltavanu a dvěma góly snížili. Účet na 6:2 ale nakonec uzavíral dolanský Douša.

Druhým účastníkem finále se stala domácí Pétézetka, která v souboji dvou tradičních soupeřů porazila kralupskou Čechii 5:2. O vývoji utkání, do kterého mužstva vyslala dost improvizované sestavy, zřejmě rozhodly dvě rychlé branky v úvodu druhé části, po kterých domácí utekli na 3:0. V dalších minutách hosty dorazil ještě dvakrát Šimek. Kralupští zazlobili až v závěru, kdy se jim podařilo dvěma góly korigovat.

V nedělním souboji poražených se sice Chvatěruby po obratu v prvním poločase ujaly ještě na začátku druhého dějství vedení 3:2, pak ale zaúřadoval autor úvodního gólu kralupský Bulva. Hattrickem v rozmezí osmnácti minut vystřílel svému týmu třetí místo a sobě titul nejlepšího střelce turnaje.

Ve finále mezi PTZ a Dolany byli domácí papírovým favoritem, ale dění na hřišti tomu neodpovídalo. Hosté byli od začátku vyrovnaným soupeřem a nepoložili se ani po úvodním gólu Šimka. Naopak ještě do přestávky otočili zásluhou Douši a Vondry. Smazat těsnou ztrátu a vynutit si tak alespoň rozstřel se domácím podařilo až tři minuty před koncem. K prvenství to ale nakonec stejně nevedlo. V penaltách slavili Dolanští.

„Turnaj určitě splnil účel. Mužstva si mohla vyzkoušet posily a hráčský kádr před blížící se podzimní soutěží. Na turnaji padlo celkem 27 branek a některé byly opravdu pěkné,“ hodnotil akci sekretář PTZ Jiří Rous, podle kterého byla jedinou kaňkou neúčast delegovaných rozhodčích v sobotních zápasech (podrobnosti v tištěném vydání Mělnického deníku v úterý 23. srpna).

Semifinále: Dolany – Chvatěruby 6:2 (4:0) Branky: Vondra 2, Holeček, Djurevski, Douša, Suško – Růženec, Kvapil, PTZ – Č. Kralupy 5:2 (1:0) Branky: Šimek 2, Pešta, Kejmar, Novák – Všolák, Bulva.
O 3. místo: Č. Kralupy – Chvatěruby 5:3 (2:2) Branky: Bulva 4, Vlk – vlastní, Filip, Švitorka. Finále: PTZ – Dolany 2:2, na pen. 4:5 Branky: Šimek, M. Šimáček – Douša, Vondra, rozhodující pen. Holeček.
Konečné pořadí: 1. Dolany, 2. PTZ, 3. Č. Kralupy, 4. Chvatěruby.
Vážení čtenáři, počínaje dneškem budeme na našem webupřinášet videa prostřednictvímwebu Youtube, což vám umožnínejen sledování prostřednictvímmobilních aplikací iPhone a Android, ale předevšímve vyšší kvalitě.
Archiv všech dosud zveřejněných videí
ZDE!

22.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: -fyzicky náročná práce, po dohodě možnost pracovat i v sobotu a neděli, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: New age solutions s.r.o. - kralupy n. vlt., V Pískovně, č.p. 2058, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Viktoriia Tomyshynets, +420 777 439 950. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/skladnice - balič/balička. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: nabízíme volné dělnické pozice ve skladu, příprava a expedice e-shop objednávek, zázemí silné české společnosti, na trhu již 25let, zaměstnanecké bonusy po odpracovaných 3-měsících, , VZV výhodou, ale ne podmínkou, , , požadujeme spolehlivost, bezúhonost, pečlivost a schopnost práce v týmu a samostatnost, Základní znalost obsluhy PC a MS Office , Práce se skenerem výhodou. Pracoviště: Akinu cz s.r.o. - dolní beřkovice, Mělnická, č.p. 338, 277 01 Dolní Beřkovice. Informace: Dana Kráčmerová, +420 608 491 491. Doprava a logistika - Doprava a logistika Pomocní pracovníci v dopravě a 20 000 Kč Agenti dopravy a přepravy Freight Consultant. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - zajištění kamionové dopravy, komunikace s lidmi, vyřizování požadavků jednostlivých zákazníků a jednání s dodavateli dopravních služeb, Požadujeme: anglický nebo německý jazyk - komunikace se zahraničními klienty, řidičský průkaz sk.B výhodou, Kontakt: telefonicky po-pá 7:30-11:30, životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Yonix s.r.o. - mělník, Bezručova, č.p. 187, 276 01 Mělník 1. Informace: Veronika Čiháková, +420 777 442 242. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 20 000 Kč Zubní lékaři Zubní lékaři. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: - životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Stomapro s.r.o. - kralupy n/vlt., Nerudova, č.p. 403, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Ivo Kotas, .

Zuzana Nováčková během závodu mistrovství Evropy v Polsku.

Závodnice z Přívor splnila cíl, v Evropě skončila v první desítce

Neratovický Ondřej Brusch v akci během nedávného utkání na hřišti rakovnického Tatranu.