Na programu byl opakovaný zápas čtvrtého kola okresního přeboru, který byl v původním termínu předčasně ukončen poté, co domácí asistent rozhodčího fyzicky napadl hostujícího trenéra.

Ve čtvrtek jako by oba týmy chtěly pouze dohrát původní zápas. Chvilku před koncem totiž platil zcela totožný výsledek. Za stavu 3:3 se ale tentokrát předčasně do sprch nešlo, hrálo se až do konce a navíc padl i rozhodující gól.

Po rychle rozehraném autu ho povedeným "padáčkem" vstřelili domácí, přestože od prvního poločasu hráli v početní nevýhodě.

Jako první ale v utkání vedli hosté. Domácí sice během několika minut otočili. Pak si ale zápas vyloučením autora druhého gólu Foura zkomplikovali a ještě hůř s nimi mohlo být, pokud by brankář Hnízdil v závěru poločasu nechytil Tříškovi pokutový kop.

Ve druhém poločase sice Došek přidal třetí gól, vyhráno ale domácí neměli. Postupem času se totiž přece jen projevila početní převaha a hosté dvěma góly srovnali na 3:3.

Pak se na hřišti trochu zajiskřilo a na každé straně se v jednom okamžiku začervenalo po jednom hráči. Poslední gólové slovo měl nejlepší domácí střelec Michal Horák.

Okresní přebor
Dohrávka 4. kola: Nová Ves – Mšeno 4:3
(2:1) Branky: Mich. Horák 2, Four, Došek – Mansfeld, Kolumpek, Fiebinger. Rozhodčí: Kudrna. ČK: Four, Z. Kratochvíl – Mansfeld.