Oba týmy nabídly v bezstarostném utkání bezmála deset gólů a zároveň nechaly téměř čtyři stovky přítomných diváků trochu vzpomenout na úspěšné roky kralupského fotbalu. Vždyť v dobách největší slávy se v centru dolního Povltaví hrála i třetí nejvyšší soutěž.

Dnešní realita je ovšem o dost jiná. Tým před časem ukončil své působení v krajských soutěžích a jen pozvolna se drápe nahoru. V nové sezoně bude působit už alespoň v okresním přeboru.

Nikoho tak příliš nemohlo překvapit, že se ve čtvrtečním utkání dostali do vedení hosté. Jako účastníci divize totiž byli jasnými favority zápasu.

Domácí sice dokázali srovnat krok ve skóre zásluhou nejmladšího z rodu Matějčků - Jakuba, ale zbytek úvodního dějství už patřil „klokanům“. Výsledkem byly čtyři góly v rozmezí sedmnácti minut a náskok hostí 1:5.

Po změně stran hostující lodivod Dalibor Slezák sestavu výrazně obměnil, a přibrzdil tak bohemácký gólostroj. Na šestý inkasovaný gól odpověděly Kralupy bleskově navrátilcem Müllerem. Poslední slovo ale měli nakonec hosté, jenž deset minut před závěrečným hvizdem sudího Kabyla stanovili výsledek na konečných 7:2.

FK Kralupy 1901 – Bohemians 1905 B 2:7 (1:5)
Branky: 21. J. Matějček, 67. Müller – 15. a 43. Potočný, 26. Ludvík, 29. Šplíchal, 33. Petlička, 65. Valenta, 81. Šedivý
Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 0:1
Diváci: 350
Kralupy: Půček (46. Křemenák) – Beneš, Černý, Krpec, Řenč – P. Pešek, Nikolov, Jeřábek, J. Matějček – Müller, Tarbaj (Zima, V. Matějček, Klempt)
Bohemians B: Hlavatý (46. Maha) – Živný, Ludvík, Vybíral (22. Šplíchal), Ardelt (46. Janda), Petlička (46. Vignozzi), Malý (78. Petlička), Kouba (70. Vybíral), Kanaval (46. Valenta), Potočný (46. Šedivý), Vašut (46. Bublík).