Divize žen, 15. kolo

Turnov - FC Mělník 1:4 (0:2) T. Bardová, 2, Filová, Kopřivová.

Divize, 21. kolo

Neratovice – Libiš 0:1 po PK (0:0) Rozhodující PK: Chlapec.

Krajský přebor, 21. kolo

Hostouň – Ovčáry 3:1 (1:0) Rouček, Čurda, Motlík z PK – Poběrežský.

I. B třída, 17. kolo

Kněžmost - Pšovka 0:7 (0:1) Miřatský 4, Pokorný, Mrvík, Růžička, Bakov n. J. - FC Mělník 1:0 (1:0) Louda, Byšice – Záryby 3:0 (3:0) Menčl 2, Čermák, Vysoká – Řepín 2:3 (1:2) Vála, Vilda - vlastní, Werner, Šmíd, D. Bousov - Kostelec 2:2 (1:1) Kubeček z PK, Tomíček - Chvátal, Klíma z PK, Dyn. Nelahozeves – Lužec 0:3 (0:2) Špánek 2, Kučaba.

Okresní přebor, 17. kolo

Hořín – Vojkovice 0:1 (0:0) Pokorný, Veltrusy – Libiš B 2:1 po PK (0:0) Dinka, RPK Melišík – Matoušek, ČK: Bittner (V.), Lobkovice – PTZ 4:0 (1:0) Gabčo 2 (1 z PK), Blahut, Driml, Chvatěruby – Neratovice B 1:2 po PK (0:1) Svoboda – Moravec, RPK Klar, V. Borek – D. Beřkovice 5:3 (1:1) Lamač 3, Jeřábek 2 – Štěpánek 2, Chabada, Kly – Tišice 1:3 (1:2) Hulička – Fabián, Šulc, Toman, Dolany – Mšeno 3:1 (1:1) Vondra, Kopecký, Šenkýř – Valenta, Kralupy 1901 – Pšovka B 2:4 (1:2) J. Zavadil, Řenč – Prejsa, Žák, Mikula, Trnka.

III. třída, 17. kolo

Vehlovice – Zálezlice 7:0 (4:0) Stehlík 2, Chorvát 2, I. Přáda, Vališ, Benda, Vehlovice – Zálezlice 7:0 (4:0) Stehlík 2, Chorvát 2, I. Přáda, Vališ, Benda, H. Počaply – Střezivojice 2:1 po PK (0:1) Hanuš, RPK Rosa – Tříška, Všestudy – Řepín B 1:0 (0:0) Frič, Obříství – Botafogo 2:1 po PK (0:1) Hruška, RPK Melich – Neumann, H. Beřkovice – Cítov 3:0 (1:0) vlastní, Chudoba, Němec, Mlékojedy – Záryby B 1:3 (0:1) Němeček – Mičinec, Podval, Strejček, ČK: Kekrt – Merta, Čečelice – Č. Kralupy 1:6 (1:0) Kábrt – Kovář 4, Jireš, Gospodin.

IV. třída, skupina A, 17. kolo

Vraňany – Dřísy 1:2 po PK (0:1) Hrdlička – Horák + RPK, ČK: Matoušek (D.), Kly B – N. Ves 3:2 (2:1) Kohout 2, Stránský – Ouřada, Kysilka, ČK: Rynda (K.), Byšice B – Mšeno B 3:0 (1:0) Došlý, Holina, Martinec, Lobkovice B – Všetaty 1:7 (1:2) Gabčo st. – Enökl 2, Rádl 2, Baloun, Růžička, Sůra, Vysoká B – Roma 6:5 po PK (3:1) Synek 3, Jonáš, Rolenc, RPK A. Fidrant – P. Táncoš 3, Stojka, J. Táncoš, ČK: P. Gabčo (R.), Tuhaň – V. Borek B 2:4 (1:3) Bursík, Weissgärber – Vrbský 2, Merta, Hliněný, Nebužely – Liběchov 0:3 (0:3) Hángoc 2, Hladký.

IV. třída, skupina B, 17. kolo

Chlumín – Ledčice 4:0 (3:0) Mart. Peluch 2, M. Sitař, Brabec, Sazená – PTZ B 12:0 (3:0) Jansa 3, Cakl 3, Knoflíček 2, Leibl, Hlaváček, Karhan, Podracký, Dřínov – Dolany B 1:0 (1:0) Kyšari, Jeviněves – Kralupy 1901 B 6:2 (3:1) Broft 3, Novotný, Jeřábek, Plicka – A. Kolmistr, Machara, Vojkovice B – Hostín 4:0 (3:0) Simonics, Brožek, Kmeť, Kaša, Úžice – Spomyšl 0:3 (0:1) Podracký, Novák, Baloun.

KP dorostu, 21. kolo

Neratovice – Beroun.

I. A třída dorostu, 17. kolo

Kralupy 1901 – Slaný 0:6 (0:3), Libiš – Chotětov 2:0 (1:0) F. Šelemberk, Míšek, Lužec – V. Borek 0:0, Bělá p. B. - FC Mělník 1:0 (0:0), Brandýs - Mšeno 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nesešli, O. Voda - Dolany 9:2 (4:1), Luštěnice - Pšovka 3:1 (1:1).

KP žáků, 21. kolo

Brandýs - Neratovice starší 1:7 (0:2), mladší 3:7 (1:4).

I. A třída žáků, 17. kolo

Pšovka – Libiš 1:0 (0:0) Škrabal, Mšeno – Lysá 1:9 (1:3), Lobkovice – Bakov 1:1 (0:1), FC Mělník – Dobrovice 1:0 (0:0), Králův Dvůr - V. Borek 8:0 (5:0).

OP žáků

H. Beřkovice - Cítov 3:1 (0:1), Sazená - PTZ Nelahozeves 0:9 (0:6), Vraňany – D. Beřkovice 12:0 (6:0), Obříství - Všetaty 5:1 (1:0), Chvatěruby - Kostelec odloženo.