Divize, 16. kolo

Úvaly - Neratovice 0:1 (Chrdle).

Krajský přebor, 16. kolo

Libiš – Jíloviště 1:0 (1:0, Baratynskyy), Ovčáry – N. Strašecí 2:0 (1:0, Müller, Ondrák).

Český pohár, 2. kolo

1. skupina: Mšeno – Pšovka B 5:4 (1:2, Wasyliw 2, Šledr z PK, Guttenberg ml., D. Kolumpek – Cemper, Růžička, M. Krejčík, L. Krejčík, hráno ve Vehlovicích), Vehlovice – H. Beřkovice 1:3 (1:0, Chorvát – J. Polák, L. Polák, Černý). Pořadí: 1. H. Beřkovice 6 bodů, 2. Mšeno 6, 3. Vehlovice 0, 4. Pšovka B 0.

2. skupina: Cítov – Střezivojice 2:0 (1:0, Kožlej, Bláha), N. Ves – Čečelice 3:6 (0:1, M. Horák 2, Brejša – Szen 3, Kábrt, Černý, Prejza). Pořadí: 1. Cítov 6, 2. Čečelice 3, Střezivojice 3, 4. N. Ves 0.

3. skupina: Dolany B – Č. Kralupy 1:5 (0:2, Špička – Paprňák 2, T. Hubička 2, Vlk, hráno v Hostíně), Chvatěruby – Jeviněves 1:2 po PK (branka domácích: Kulovaný, hráno v Hostíně). Pořadí: 1. Č. Kralupy 5, 2. Chvatěruby 4, 3. Jeviněves 3, 4. Dolany B 0.

4. skupina: Nebužely – Liběchov 2:1 (2:0, Elhenický, Frydrych – Jonáš), D. Beřkovice – H. Počaply 0:2 (0:1, Grohman, Dohnal). Pořadí: 1. H. Počaply 6, 2. Nebužely 3, 3. D. Beřkovice 3, 4. Liběchov 0.

5. skupina: Lobkovice – Kostelec B 3:0 (2:0, Frankl, Šmajda, Žitný), Dřísy – Řepín B 3:1 (P. Fabián, Hrubý, Rejšek – Kratochvíl). Pořadí: 1. Lobkovice 6, 2. Dřísy 3, 3. Řepín B 3, 4. Kostelec B 0.

6. skupina: Kly – Obříství 2:1 (2:1, branky domácích: Hoffmann, Hulička z PK, hráno v Chlumíně), PTZ Nelahozeves – Všestudy 2:3 po PK (1:0, Fridrich, D. Pešta – Hakl 2, Bartůněk). Pořadí: 1. Všestudy 5, 2. PTZ 4, 3. Kly 3, 4. Obříství 0.

7. skupina: V. Borek B – Úžice 1:0 (0:0, Vrbský, hráno ve Vehlovicích), Veltrusy – Zálezlice 8:2 (5:1, Macek 2, Hofman 2, Garbier, Prantl, Štáfek, M. Podskalský – Böhm, Bittner). Pořadí: 1. V. Borek B 6, 2. Veltrusy 3, 3. Úžice 2, 4. Zálezlice 1.

Gazzasport zimní liga (UMT Mělník)

Zápasy o umístění: FC Mělník – Kojetice 6:3 (3:1, branky domácích: Tyle 2, Gabčo st. 2, Vernek, Žaba), Mnetěš – D. Beřkovice, Hořín – Zvoleněves.

Příprava

Ďáblice - Dynamo 2:2 (2:1, branky hostů: Pekárek, Mölzer), Radonice - Vysoká 3:2 (0:1, branky hostů: Zeman, Pražák), Tišice – Byšice 1:2 (0:2, branky hostů: Manžel, Menčl), Všetaty – Tuhaň 1:2 (0:0), Řepín – Dolany 2:3 (1:2, branky domácích: Štrombach 2), Lužec - O. Voda 3:0 (2:0, Uher, M. Kučaba, M. Tauchman), Braník - Kostelec 2:4 (0:0, branky hostů: Kiršner 2, Pajkrt, Novák), Brandýs - Pšovka 3:2 (1:1, branky hostů: Bárta, Žák), Kralupy 1901 - Libčice 1:5 (0:3, branka domácích: Felix).