Divize, 24. kolo

Kladno – Neratovice 2:0 (2:0) 34. a 44. Doležel.

Krajský přebor, 24. kolo

Klecany - Ovčáry 0:3 (0:3) 2. a 40. Hyka, 27. Müller, Sedlčany – Libiš 2:4 (1:2) 26. Němec, 70. Bartoš – 19. a 62. Zuskin, 5. Baratynskyy, 64. Jiráň.

I. B třída, 20. kolo

Pšovka – Dyn. Nelahozeves 1:0 (1:0) 35. Miřatský, Lužec – FC Mělník 2:1 (1:1) 7. D. Tauchman z PK, 49. M. Kučaba - 39. Kasal, Bělá p. B. – Byšice 2:2 (1:1) Dlask, Tomíček – Stejskal, Lauda, Vysoká – FK Kralupy 1901 4:1 (1:1) Rolenc, Pražák, Trutnovský, Finkous – Matějček, Řepín – Horky n. J. 0:1 (0:0) 87. Lukáš, Bakov n. J. – Kostelec n. L. 1:0 (1:0) Kvapil.

Okresní přebor, 20. kolo

Chvatěruby - Vojkovice 4:3 po PK (2:2) Soukup, Louček, Falta, Slezáček – Matějík, Král, Plicka, Veltrusy - Lobkovice 3:0 (3:0) Macek 2, Andr, D. Beřkovice - Kly 0:4 (0:2) Palanský 2, Hoffmann, Hohout, ČK: J. Žídek (DB), PTZ - Záryby 0:4 (0:1) Schütz, Voštiar, F. Valentin, D. Krulich z PK, Mšeno – N. Ves 15:0 (7:0) Wasyliw 7, Valenta 4, Guttenberg ml., Šledr, Matůšek, Hnízdil z PK, V. Borek – Tišice 1:3 (1:1) Štrupl – Lauda, Kopejska, T. Prejzek, ČK: Jeřábek (VB), Neratovice B - Libiš B 1:2 po PK (1:0) Šulc - Pilař, Šelemberk.

III. třída - skupina A, 20. kolo

V. Borek - Byšice B 4:1 (0:1) M. Mihalík 3, Kubát – Holina, Řepín B - Všetaty 6:1 (2:0) Dvořák 2, Goldstein 2, Kratochvíl, Šperl – Růžička, Čečelice - Záryby B 4:5 po PK (3:2) Szen 2, Taclík, Dvořáček – Ledecký 3, Kuba, Blanár, Vehlovice - Mlékojedy 3:0 (1:0) Chorvát, Vališ, I. Přáda, Botafogo - Liběchov 4:3 po PK (2:1) Neumann 2, Šafránek, Vermach – Brož, Hnilička, Jiří Kapler, Pšovka B - Lobkovice B 7:2 (7:0) L. Kettner 2, M. Kettner 2, Netolický ml., Cemper, Hyka – Vlk, Dušek, Kostelec B - Hořín 2:11 (1:8) Novák, Pajkrt – Žemlička 2, Polanský 2, Žídek 2, Kettner, Cífka, Kopáč, P. Landsman, T. Landsman.

III. třída - skupina B, 20. kolo

H. Počaply - Vraňany 5:1 (3:1) Dohnal 2 z PK, Trubička 2, Hanuš – Hošek, H. Beřkovice - Jeviněves 2:1 (0:1) Černý, L. Polák – Duchoslav, ČK: Macák, Broft (J.), Č. Kralupy - Všestudy 2:0 (1:0) Kovář 2, Obříství - Chlumín 4:1 (2:1) Hovorka, Hruška, Verbíř, Šulc – Frič, Dolany - Sazená 7:1 (4:0) Brožek 3, Vondra 2, Svoboda, V. Moravec – Cakl, Kralupy 1901 B - Zálezlice 1:2 (0:1) branka domácích: Dobiáš, Cítov - Dřínov 7:4 (4:1) Fryč 3, Suchomel, Nekuda, Sochůrek, Lojek – Kišari, Kympl, Feri, Krejza.

IV. třída - skupina A, 21. kolo

Střezivojice - Nebužely 3:0 (3:0) Štamfest, Veltruský, Tomsa, Vysoká B - Dřísy 0:2 (0:2) Zoula 2, Mšeno B – Kly B 2:3 (2:2) Parrado, Guttenberg ml. - Zita, Stránský, Hoffmann, Roma Neratovice - Tuhaň 12:6 (4:3) J. Sivák 5, J. Demeter 3, A. Sivák 2, Tancoš, Surmaj – Rádl 5, Borsík.

IV. třída - skupin B, 21. kolo

Dolany B - Vojkovice B 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili pro malý počet hráčů, PTZ Nelahozeves B – Hostín 3:2 (3:0) Karapetyan 2, Pešta – Dudek, Nejedlý, Úžice - Spomyšl 3:1 (1:1) Kotalík, Humpl, Šmucr – Podracký, Chvatěruby B - Postřižín 3:1 (1:0) Falta, Kyliánek, Křížek – Doležal.