Divize, 25. kolo

Neratovice – Žatec 1:0 (0:0) 66. Kozák.

Krajský přebor, 25. kolo

Libiš – Benátky n. J. 3:0 (2:0) 20. Zuskin, 42. Hrdý, 54. Jiráň, Ovčáry – Sedlčany 3:1 (1:1) 65. z PK a 77. Hyka, 9. Viskup - 7. Pešek.

I. B třída, 21. kolo

FC Mělník – Bakov n. J. 2:4 (0:1) Gabčo, Žaba - Vaněk 3, Špringer, Kostelec – Řepín 5:2 (2:1) Klíma 3 z PK, Novák, Kiršner – Skopka, Černý, Byšice – Vysoká 1:1 (0:0) 67. Čurda – 47. Rolenc, Dyn. Nelahozeves – Dolnobousovský SK 2:0 (0:0) Mölzer, Krejza, Lužec – Pěčice 3:1 (3:1) M. Kučaba 2, P. Tauchman – Kiceluk, Kralupy 1901 – Pšovka 1:5 (0:3) J. Matějček - Miřatský 2, M. Krejčík, Hakl, Drápal.

Okresní přebor, 21. kolo

Mšeno – Chvatěruby 5:2 (3:1) Wasyliw 2, Valenta, Šledr, D. Kolumpek - Slezáček 2, Záryby – Neratovice B 3:2 (2:1) Strýček 2, Schütz - Toman 2, Libiš B – V. Borek 0:1 po PK Štrupl, Tišice – D. Beřkovice 0:3 (0:1) Novák, Štěpán, Lauda, ČK: Šuta (D. B.), Lobkovice - Vojkovice 1:4 (0:1) branka domácích: Šmajda, N. Ves - PTZ 0:3 (0:0) Kejmar, Novák, Frydrych, Kly - Veltrusy 7:1 (5:1) branky domácích: Šesták 2, Palanský 2, Hoffmann, Morávek, Hrstka z PK.

III. třída - skupin A, 21. kolo

Hořín – Pšovka B 4:3 po PK (1:0) Cífka 2, Žemlička, Žídek - Prejsa, Dydňanský, L. Kettner, Vehlovice – Botafogo 6:1 (3:1) Feigl, Líman, V. Přáda, Novák, I. Přáda, Procházka - Bárta, Všetaty – V. Borek B 2:3 po PK (0:2) Růžička, Enökl - Hliněný, vlastní, Randák, Mlékojedy - Čečelice 2:1 po PK (1:0) Gerencsery, Šťastný – Szen, Byšice B - Kostelec B 2:1 (1:1) Taran 2 – Nejedlo, Lobkovice B - Liběchov 3:2 (1:1) branky domácích: Šmajda 2, Šmejkal. Předehráno: Záryby B - Řepín B 2:1.

III. třída - skupina B, 21. kolo

H. Počaply – Dolany 3:0 (0:0) vlastní, Lédl, Trubička, Vraňany - Cítov 0:7 (0:4), Chlumín – Č. Kralupy 1:8 (1:5) Linha – T. Hubička 3, Růžička 2, Kovář 2, Vlk, Všestudy – H. Beřkovice 2:1 po PK (0:0) Růně, Lorenc – Chudoba, Dřínov - FK Kralupy 1901 B 2:1 po PK (1:0) Feri, nehlášen – Felix, Zálezlice - Obříství 2:3 po PK (0:0) J. Šobr 2 – Hruška, Chvátal, Beran, ČK: Vacek (Z.), Jeviněves – Sazená 2:1 po PK (1:1) Kokšál, Vondra, Kosman - Vosmík, Jansa.

IV. třída - skupina A, 22. kolo (23. hrané)

Mšeno B – Roma Neratovice 7:8 (5:3) Šledr 3, Matůšek 2, Chorous, Parrado - J. Sivák 3, A. Sivák 2, Deméter 2, vlastní, Tuhaň - Vysoká B 0:5 Chaloupka 5, Dřísy - Střezivojice 1:2 (0:1) P. Fabián – Rykl, Novák, Nebužely - Kly B 1:2 po PK (0:0) branka domácích: Mach z PK.

IV. třída - skupina B, 22. kolo (23. hrané)

Dolany B - PTZ Nelahozeves B 1:6 (0:3) Moravec – Bönisch 3, Horvát, Bláha, D. Pešta, Postřižín - Úžice 1:0 (0:0) Kučera, Hostín - Chvatěruby B 0:5 (0:5) Šabouk 2, Tomáš, Matoušek, Obert, Spomyšl – Vojkovice B 3:5 (1:4) Novák 2, Podracký - Kobera 2, Matějíček, Čuba, Šlampa.