Jedenáctka nejlepších, které při tipování v podzimním kole letošní fotbalové soutěže Tip liga Mělnického deníku provázelo štěstí, mělo včera dostaveníčko v hospůdce Na Hřišti ve Velkém Borku. Pro ceny si jich přišlo osm, dva byli právě v práci a třetí v divadle.

Nejúspěšnějším ze všech sto sedmdesáti dvou tipujících byl Josef Dohnanský, který se ze slavnostního večera vracel domů do Libiše se sudem piva Rohozec a dalšími cenami. Sud prý poveze na místní hřiště na posezení s kamarády už zítra.

Také stříbrný Roman Mroz pochází z Libiše, stejně jako všichni vítězové podzimního tipování se těšil z dárků od sponzorů, pivečka Rohozec a poukazu na hru putting golf do Resortu Zelené údolí v Úžicích. A užije si i celý den řádění v aquaparku, kam si díky rodinné vstupence může pozvat i hosty. Třetí Michal Kutílek ze Záryb tam dokonce stráví noc, neboť mezi jeho cenami byl i poukaz na ubytování v tamním penzionu Svět.

Mezi cenami, které získali další vítězové, byl například i poukaz na hru fotbal golf, poukaz na prohlídku nelahozeveského zámku, rodinná vstupenka do pražské zoologické zahrady, vstupenky do mělnického muzea nebo knihy.

V jednotlivých kolech podzimního kola Tip ligy zvítězilo jedenáct mužů a dvě ženy. Pouze ve třetím a sedmém kole byl jediný jasný vítěz, ve všech ostatních kolech musela rozhodnout supertrefa. A v desátém kole dokonce první chyba na kuponu. „Jen v šestém kole se poštěstilo natipovat dvacet bodů, zato hned čtyřem hráčům. Nejčastějším výsledkem přitom bylo sedmnáct bodů," řekl sportovní redaktor Luboš Kurzweil.

Sponzory podzimního kola letošní Tip ligy Mělnického deníku byla společnost Vltava Labe Press, pivovar Rohozec, Resort Zelené údolí Úžice, Fotbal Park Dymník a kuchař Fíďa z Velkého Borku.