Po minulém výborném domácím představení libišských fotbalistů byli příznivci natěšení na duel dvou středočeských soupeřů ze středu divizní tabulky. Utkání Libiše s Českým Brodem ale zdaleka tak příznivý dojem nezanechalo, domácí v něm vydřeli nejtěsnější vítězství ve druhém poločase za pomocí penalty. Sokol tak patří v soutěži mezi tři týmy, kteří v domácím prostředí ještě neztratily.

Obě mužstva předvedla kopanou se spoustou nepřesností, hlavně v přihrávkách. Střel na branku bylo jako šafránu, a to ještě daleko mimo vytyčený cíl. V první části se o vzrušení postarali pouze hosté svou jedinou a přitom více než vyloženou šancí. Ve 30. minutě mohli Českobrodští nadvakrát dát do prázdné branky domácích možná rozhodující gól, ale Štefančík a ani následně Kopecký to nedokázali. První střelu domácích vyslal na hostujícího Havránka až dvě minuty před pauzou Válek, a to ještě daleko mimo.

Ve druhé části domácí příznivci očekávali nápor domácích. Libiš sice přitlačila hosty k jejich pokutovému území, ale chyběla koncovka. I přesto přinesl nápor ovoce. Při jedné dobře rozehrané akci se dostal v pokutovém území soupeře k míči Válek a ve slibné šanci byl faulován. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Kalabiška.

Hra poté upadla do zaběhnutých kolejí. Mimo taktických střídání se na hřišti nic moc nedělo. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale domácí obrana v závěru pracovala bez vážnějších chyb a výsledek uhájila.

Branka: 57. Kalabiška. Rozhodčí: Novotný. ŽK: Schick - Bláha, M. Kopecký, Čáp. Diváků: 110.
Libiš: Šídlo - Werner, Kabyl, Trojan, Bohdal - Žák, Schick, Kramer (88. Slezák), Kalabiška - Jirásek, Válek (78. Špička).