Hosté v úvodu spoléhali hlavně na útočnou sílu Nováka, kterého ale domácí obrana dokázala uhlídat. Hostující hráči hráli navíc dost tvrdě až zákeřně. O jejich „dohrávkách“ po odkopech by mohli vyprávět Marian Krejčík, Kettner i Olšiak.

I. B třída: Pšovka – Lysá n. L. 2:0 (0:0)

Po obrátce se domácí dostali do tlaku a hosté už víceméně bránili bezgólovou remízu a do útočení se moc nepouštěli. V 65. minutě měl šťastnou ruku při střídání domácí kouč Svoboda. Nevýrazného Nemastu nahradil Šťastný, který dokázal domácí hru rozhýbat. Pšovanů bylo rázem plné hřiště. Po několika minutách na hřišti byl faulován a z následného trestného kopu poslal Bárta z dobrých pětadvaceti metrů nechytatelnou ránu do šibenice, za kterou se stačil hostující gólman pouze ohlédnout – 1:0.

Domácí vstřelený gól pořádně nažhavil. O chvilku později se chytal za hlavu Pokorný. Jeho krásná střela přes celou branku zazvonila na tyči a od ní se ke smůle střelce odrazila ven.

Postupem času hostům notně ubývalo fyzických sil. Domácí si vynutili výraznou převahu, ale pojišťovací gól dokázali vstřelit až v poslední minutě hry. Hostující obránci se věnovali nabíhajícímu L. Krejčíkovi a nechali bez povšimnutí doběhnout dlouhý, zdánlivě ztracený míč směrující do rohu hřiště Melounkovi, který ho bez problémů poslal podél vybíhajícího gólmana podruhé do sítě – 2:0.

Pšované tak uhájili svoji vedoucí pozici, ale na záda jim nepříjemně dýchá tým internacionála Bergera - Zeleneč.


Branky: 75. Bárta, 90. Melounek. Rozhodčí: Dvořák. Diváků: 100. Pšovka: Staněk – M. Krejčík – Šesták, L. Kettner, Olšiak – Pokorný, Nemasta (65. Šťastný), Bárta, Grabmüller – L. Krejčík, Melounek.