Poprvé se tak stalo v pátém kole v Hradištku, podruhé až v tom závěrečném v Jablonci nad Nisou. Zbylá utkání viktoriánky až na jednu remízovou výjimku vyhrály – nezřídka i výrazným rozdílem.

Celková bilance Všestud se po první polovině zastavila na sedmi výhrách, jedné remíze a dvou porážkách při celkovém skóre 36:10. Na favorizovaný Jablonec, který neztratil ani bod,mají ze druhého místa manko osmi bodů, na dotírající Kutnou Horu a Hradištko pak dva, respektive tři body k dobru.

Trenér Josef Bartůněk a jeho asistent Zdeněk Kořínek měli po celý podzim k dispozici brankářku Alenu Baudyšovou, do obrany Petru Ulrychovou, Kamilu Zalabákovou, Kláru Veselou, Marii Lochmannovou, Janu Nejedlou, Natálii Görnerovou, do zálohy Markétu Švancarovou, Inku Cibulkovou, Moniku Novotnou, Vlaďku Skůpovou, Andreu Doležalovou, Janu Jirotkovou, Kláru Bartůňkovou a ve třech utkáních než odešla za prací do Anglie i Věru Hýblovou, v útoku nastupovaly Tereza Jandová, Kateřina Nemejovská, Ilona Jandová a Arnoštka Prunerová.

Mimo hru Viktoria měla sestry Janu a Lucku Hnátovy, Renatu Šebkovou, Radku Koreníkovou, Šárku Přinosilovou a Hanu Trousilovou. S čím naopakmohl být trenér Bartůněk spokojený, je docházka na tréninky. Jednou týdně ve čtvrtek se scházelo nejméně 12 hráček. Příkladná pak byla docházka nejstarší hráčky a kapitánky Aleny Baudyšové.

Více o podzimu Viktoriev sobotním tištěném vydání Mělnického deníku: Proč se hrál závěrečný šlágr celého podzimu mezi Jabloncem a Všestudy v nepřátelské atmosféře? A jak po něm hostující oddíluspěl s protestem u FAČR? Jak hodnotí druhé místo sekretář Viktorie František Šulc? A v čem je podle něj soutěž možná i neregulérní?