Neratovice od úvodního hvizdu dobře napadaly, dostávaly se do více nebezpečných situací. V šesté minutě střílel mimo tři tyče Radek Hrdý a za dalších deset minut šel favorit do vedení – pěknou zpětnou přihrávku využil v gól Marek Barták.

Louny se vyjma standardních situací během první půle před branku Neratovic téměř nedostaly, v ojedinělé vážnější příležitosti zneškodnil přízemní střelu gólman Radim Švejda. Ještě před přestávkou měl dvě slibné šance znovu Radek Hrdý, gólu se ke smůle modrožlutých nedočkal.

Start druhé půle vyšel hostům parádně, tři minuty po rozehrání přenechal Lukáš Novák míč Jakubu Pajkrtovi a střílený centr zapadl k překvapení všech přesně k pravé tyči. Zanedlouho měl třetí trefu na kopačce znovu aktivní Hrdý, jeho krásná bomba ze třiceti metrů orazítkovala jen tyč.

Kly na domácí půdě porazily Sázavu 3:1.
Kly vypráskaly Janovice, daly jim šestku

S blížícím se závěrem Severočeši dostali soupeře pod velký tlak a zmatků v neratovické obraně využil dvacet minut před koncem po propadlém centru Jakub Vondráček.

Oživené Louny byly najednou blízko vyrovnání a jen díky parádnímu Švejdovi, který vychytal v devadesáté minutě domácího útočníka, se druhé branky nedočkaly.

Neratovice si tak připsaly po sérii ztrát druhý úspěch za sebou, střetnutí na severu vyloženě ubojovaly a zůstávají na druhém místě divizní soutěže. Za týden FK přivítá na vlastním trávníku předposlední Hrobce.

Louny - Neratovice 1:2 (0:1). Branky: 71. Vondráček - 16. Barták, 48. Pajkrt. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Jati - Melničuk, Tvrdík. Diváci: 167.

Neratovice: Švejda - Chlumecký, Pajkrt, Regner - Rejman, Novák (80. Kozák), Barták (90. Tláskal), Škarecký, Weiner (59. Moravec), Ďurinda - Hrdý (91. Šulc).

Pšovka na domácí půdě porazila Český Brod 3:0.