V úvodu podržel brankář Pečonka chytající velké utkání domácí při jasných tutovkách Bondareva a hlavně Pešty. Dynamo toho brzy litovalo. Ještě sice přežilo tutovku Stuchlého, jenž zbytečně přihrával Peroutkovi a Holan poté přestřelil, jenže ve 25. minutě našel Vaigl hezkým centrem Stuchlého, ten prodloužil na Jalaghoniu, který byl faulován. S nařízenou penaltou si poradil Fitko a nekompromisně nedal Lorencovi naději.

Právě Lorenc však zachránil svůj tým o horší ztráty, když ve 30. minutě pálil nadvakrát Brož a dorážku Jalaghonii už ležící brankář Nelahozevsi famózně lapil.

Za dvě minuty mohlo být srovnáno. Plicka pokochal srdce fotbalových fandů, vymíchal celou tuchlovickou obranu, jenže pak mizerně zakončil vedle. V závěru poločasu těsně minul aktivní Stuchlý centr Peroutky, a tak se skóre už nezměnilo.

Hned v úvodu druhé části centroval opět Vaigl na Stuchlého, ten ovšem našel jen připraveného Lorence. Pak už přišly zlomové momenty utkání. Hostující Pešta se ocitl opět blízko vyrovnání, jenže brankář Pečonka vytáhl další bravurní zákrok a skóre 1:0 udržel. A udeřili zase domácí. Ránu Holana ještě Lorenc také neskutečně prsty vytáhl nad břevno, ale v 62. minutě se odražený míč dostal k Jalaghoniovi, a ten úchvatným volejem z pětadvaceti metrů zvýšil.

Zápas se pak už jen dohrával, oběma celkům po strhující hodině přece jen ve vedru došly síly. „Ale diváci se museli bavit, byl to moc pěkný fotbal. Nelahozeves na nás doma obvykle nastoupí drsně, ale dnes kombinovala a přispěla ke kvalitně utkání,“ chválil úroveň duelu vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Tuchlovice – Dynamo Nelahozeves 2:0 (1:0)

Branky: 25. Fitko z PK, 62. Jalaghonia. Rozhodčí: Glogar. Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Hejduk, Dimov, Vaigl – Holan, Fitko, Brož, Peroutka (72. Bašta) – Stuchlý (84. Šubin), Jalaghonia. Nelahozeves: Lorenc – Vágner, Vrábel, Dubský, Horský – Plicka, Kymr, Dvorský, Bondarev – Peška (70. Kratochvíl), Pekárek (89. Kaplan).