OP mladších žáků
15. kolo:
Byšice – Jun. Kralupy 4:0 branky: Hlaváček, Todor, Došlý, Majzler, Libiš - Mšeno 8:1 branky: Vetešník 5, Bláha, Fajt, Kletečka - Formánek, Hořín - Tuhaň 3:0 branky: Maceška 2, Kopřivová, Kojetice - FK Neratovice 0:7 branky: Demeter 3, Horáček, Chládek, Nquyen, Stanislav, Veltrusy - FC Mělník 1:6 branka Veltrus: Votruba. Dohrávka 13. kola: Libiš - Byšice 1:2 branky: Vetešník - F. Pakandl, Hlaváček.
 1. Libiš 13 11 1 1 90:17 34
 2. FC Mělník 14 11 1 2 75:18 34
 3. FK Neratovice 14 10 1 3 92:28 31
 4. Junior Kralupy 14 8 1 5 66:28 25
 5. Veltrusy 14 8 0 6 67:47 24
 6. Byšice 14 7 1 6 48:45 22
 7. Mšeno 14 5 2 7 30:55 17
 8. Hořín 13 3 1 9 20:45 10
 9. Ovčáry 13 2 4 7 26:58 10
10. Kojetice 13 2 1 10 10:55 7
11. Tuhaň 14 1 1 12 18:146 4

OP starších přípravek
Skupina o 1. – 7. místo
9. kolo:
Lobkovice A - Pšovka 4:3 branky: Trnka, Hajný, Strniště, Šmejkal - Antoš, Leger, Jakoubek, Veltrusy – Neratovice B 2:6 branky Veltrus: Bucha, Votruba, FC Mělník A – Neratovice A 0:3 branky: Nguyen, Horáček, Bonaventura.
1. FK Neratovice A 5 5 0 0 35:4 15
2. FC Mělník 4 2 1 1 10:6 7
3. Lobkovice 4 2 1 1 10:8 7
4. FK Neratovice B 4 2 0 2 13:13 6
5. Pšovka 4 2 0 2 19:19 6
6. Veltrusy 4 0 0 4 4:19 0
7. Kostelec 3 0 0 3 4:26 0

Skupina o 8. – 13. místo
5. kolo:
Tišice - Libiš 12:0 branky: Štráchal 6, Prodan 3, Terziev 2, Tomášek, Lobkovice B – V. Borek 16:6 branky: Šmejkal 13, Balvín, Bargel, Strniště - Černý 4, Holan, vlastní, Chvatěruby - FC Mělník B odloženo. Dohrávka 4. kola: Lobkovice B - FC Mělník B 7:1 branky: Strniště 2, Votrubová 2, Bargel 2, Volf – Maňas.
1. Tišice 5 4 0 1 27:2 12
2. Lobkovice B 5 4 0 1 32:10 12
3. Chvatěruby 4 3 0 1 12:5 9
4. FC Mělník B 4 1 0 3 8:18 3
5. V. Borek 5 1 0 4 13:31 3
6. Libiš 5 1 0 4 6:32 3

Skupina o 14. – 19. místo
5. kolo:
Záryby - Liběchov 26:0 branky: Vinický 6, Martin Reisinger 5, Michal Reisinger 4, Mareček 3, Vekrbauer 3, Mikšovský 3, Rehák 2, Jun. Kralupy - D. Beřkovice 5:0 branky: Srbek 2, Astaloš, Ponert, Farka, Kly - Čečelice odloženo.
Dohrávka 4. kola: Liběchov - Kly 1:11 branky: Tomášek - Dotlačil 7, Rechcígl 2, Vlček 2.
1. Junior Kralupy 5 5 0 0 60:5 15
2. Záryby 4 3 0 1 47:6 9
3. D. Beřkovice 4 3 0 1 32:7 9
4. Čečelice 4 1 0 3 17:28 3
5. Kly 4 1 0 3 11:36 3
6. Liběchov 5 0 0 5 4:89 0

OP mladších přípravek
Skupina o 1. – 8. místo
9. kolo:
Veltrusy - Pšovka 5:5 branky: J. Jareš 2, Srp, Kroupa, Málek – Tomášek 2, Mourek 2, Šára, Jun. Kralupy - Libiš 7:0 branky: Surmaj 3, Škabrada 3, Plas, Ovčáry - Byšice odloženo, FC Mělník - Byškovice 1:8. Dohrávka 8. kola: Libiš - Ovčáry 6:5.
1. Byškovice 5 5 0 0 41:6 15
2. Pšovka 5 3 1 1 23:16 10
3. FC Mělník 4 3 0 1 34:13 9
4. Junior Kralupy 5 3 0 2 21:13 9
5. Veltrusy 5 1 1 3 17:33 4
6. Libiš 5 1 1 3 10:34 4
7. Byšice 3 0 1 2 4:13 1
8. Ovčáry 4 0 0 4 7:29 0

Skupina o 9. – 15. místo
9. kolo:
Dynamo - Tišice 8:0 branky: Němeček 4, Razák 3, Novák, V. Borek - Kostelec 0:6 branky: Urban 4, Zelenka, Suchý, Mšeno – TJ Neratovice 4:4.
1. Kostelec 4 4 0 0 34:8 12
2. Dynamo 3 3 0 0 14:1 9
3. Mšeno 4 1 1 2 10:15 4
4. V. Borek 3 1 0 2 8:10 3
5. Tišice 5 1 0 4 10:30 3
6. TJ Neratovice 3 0 1 2 7:19 1

OP minipřípravek
8. kolo:
Jun. Kralupy - Libiš 1:3 branky: Svoboda - Trédl 3, Lobkovice - Řepín 6:1 branky: Balog 3, Korbel, Novák, Volf - Lafková, FC Mělník - Pšovka 8:1 branky: Ságner 2, Douděra 2, Jakub Havel 2, Poborský, Rotta - Šára, Kostelec - TJ Neratovice 7:3 branky: Maršálek 3, Hošek 2, Douša, Nerger - Opletal 2, Kubíček.