Okresní přebor dorostu
8. kolo:
Dolany – D. Beřkovice 3:3 (2:1), Řepín - Chvatěruby 11:1 (4:0), Liběchov - Veltrusy 4:6 (3:3), Mšeno - Vehlovice 9:0 (4:0), Lužec - Lobkovice 1:0 (0:0), Vysoká - Vraňany 3:2 (0:2).
 1. Řepín 6 5 1 0 41:5  16
 2. D. Beřkovice 6 5 1 0 42:13 16
 3. Lužec 7 5 0 2 26:18 15
 4. Mšeno 6 4 1 1 32:7  13
 5. Kostelec 4 3 1 0 15:4  10
 6. Veltrusy 4 2 1 1 16:12  7
 7. Vysoká 5 2 1 2  8:11  7
 8. Lobkovice 5 1 1 3  6:10  4
 9. Vehlovice 5 1 0 4  4:44  3
10. Dolany 5 0 2 3 13:20  2
11. Vraňany 5 0 1 4  8:19  1
12. Liběchov 5 0 1 4 12:35  1
13. Chvatěruby 5 0 1 4  9:34  1

OP starších žáků
10. kolo:
PTZ - Ovčáry 11:3 (6:2), Kostelec - Vojkovice 2:1 (1:0), Cítov – D. Beřkovice 3:1, H. Počaply - Všetaty 7:0 (3:0), Sazená – H. Beřkovice 2:3 (1:1), Nebužely - Dynamo 1:9 (0:4), Řepín – Vraňany 3:5 (2:2).
 1. H. Počaply 6 6 0 0 58:4  18
 2. PTZ 7 6 0 1 65:21 18
 3. D. Beřkovice 7 5 1 1 30:6  16
 4. Dynamo 5 5 0 0 35:8  15
 5. Kostelec 7 4 0 3 16:16 12
 6. Vraňany 7 3 2 2 26:21 11
 7. H. Beřkovice 6 3 1 2 19:20 10
 8. Cítov 7 3 0 4 22:29  9
 9. Obříství 5 2 1 2 17:12  7
10. Všetaty 6 2 1 3 10:26  7
11. Vojkovice 6 1 1 4 11:32  4
12. Řepín 6 1 0 5 12:22  3
13. Ovčáry 7 1 0 6  8:41  3
14. Nebužely 6 0 1 5  4:47  1
15. Sazená 4 0 0 4  6:34  0

OP mladší žáků
6. kolo:
Mšeno - Byšice 1:3, Tuhaň - Ovčáry 2:2, Neratovice - Libiš odloženo, FC Mělník - Hořín 6:1, Veltrusy - Kojetice 6:0. Dohrávka 4. kola: Mšeno – Libiš 1:5.
 1. Libiš 6 6 0 0 53:6   18
 2. Neratovice 7 6 0 1 57:15  18
 3. J. Kralupy 7 6 0 1 51:12  18
 4. FC Mělník 7 5 0 2 38:9   15
 5. Veltrusy 7 4 0 3 33:17  12
 6. Ovčáry 7 1 4 2 18:19   7
 7. Byšice 7 2 1 4 14:21   7
 8. Hořín 7 2 1 4 13:26   7
 9. Mšeno 8 2 1 5 14:37   7
10. Kojetice 7 1 0 6  4:34   3
11. Tuhaň 8 0 1 7  7:106  1

OP starších přípravek
Skupina A – 6. kolo:
Neratovice A - Tišice 4:0, Kostelec - Záryby 11:1, Čečelice - Lobkovice A 1:26. Dohrávka 4. kola: Záryby – Lobkovice A 1:13.
1. Neratovice 8 8 0 0 67:9   24
2. Lobkovice 8 6 0 2 83:13  18
3. Kostelec 8 5 0 3 42:25  15
4. Tišice 8 3 0 5 39:19   9
5. Záryby 8 2 0 6 33:61   6
6. Čečelice 8 0 0 8  4:141  0

Skupina B – 6. kolo: Liběchov - FC Mělník A 0:14, D. Beřkovice - FC Mělník B odloženo, V. Borek - Libiš 0:6.
1. FC Mělník  8 8 0 0 89:3   24
2. Libiš 8 7 0 1 73:8   21
3. FC Mělník  7 3 1 3 21:14  10
4. D. Beřkovice 7 2 1 4 27:30   7
5. V. Borek 8 1 2 5 25:43   5
6. Liběchov 8 0 0 8  1:138  0

Skupina C – 6. kolo: Neratovice B - Chvatěruby 3:2, Pšovka – J. Kralupy 3:2, Veltrusy - Lobkovice B 5:1.
1. Veltrusy 10 8 0 2 63:20  24
2. Pšovka 10 6 3 1 68:28  21
3. Lobkovice   8 5 1 2 55:17  16
4. Neratovice  9 4 1 4 53:34  13
5. Chvatěruby  9 3 2 4 15:26  11
6. J. Kralupy  9 2 1 6 39:30   7
7. Kly  9 0 0 9  6:144  0

OP mladších přípravek
Skupina A – 6. kolo:
Tišice - Ovčáry 1:7, FC Mělník - Byšice 7:3, Pšovka – V. Borek 3:1, Mšeno - Lobkovice 1:7.
1. FC Mělník 11 10 1  0 91:10  31
2. Ovčáry 11  8 2  1 65:31  26
3. Pšovka 10  6 0  4 52:27  18
4. Byšice 10  5 1  4 39:27  16
5. Lobkovice 10  4 1  5 36:43  13
6. V. Borek 11  4 0  7 38:62  12
7. Mšeno 11  2 1  8 18:41   7
8. Tišice 10  0 0 10  5:103  0

Skupina B – 6. kolo: Kostelec – J. Kralupy 2:6, Byškovice - Dynamo 4:2, Veltrusy - Libiš 5:4.
1. Byškovice 11 10 0 1 64:12 30
2. J. Kralupy  9  7 1 1 52:20 22
3. Veltrusy 10  6 0 4 59:45 18
4. Dynamo  9  4 1 4 37:24 13
5. Libiš  9  3 0 6 21:37  9
6. Kostelec  9  2 0 7 21:38  6
8. TJ Neratovice  9  0 0 9 13:91  0

OP minipřípravek
5. kolo:
Pšovka – J. Kralupy 1:6, TJ Neratovice - Řepín 0:4, Kostelec - Libiš 1:0, FC Mělník - Lobkovice 4:3. Dohrávka 3. kola: Řepín – J. Kralupy 1:0.