Divize st. dorostu

30. kolo: FC Mělník – Neratovice 3:2 np (24. a 82. Motejzík – 34. Malák z pen., 53. Stanislav).

 1. Liberec B 30 155:36  73
 2. Most B 30 102:43  69
 3. Jablonec B 30  97:46  65
 4. Neratovice 30  75:43  57
 5. Litvínov 30  77:42  54
 6. Sokolov B 30  79:58  52
 7. Roudnice n. L. 30  62:74  46
 8. Ústí n. L. B 30  71:84  45
 9. Louny 30  44:61  40
10. FC Mělník 30  60:80  38
11. Kladno B 30  59:61  37
12. Č. Lípa 30  62:68  36
13. Chomutov 30  64:98  35
14. Roudnice n. L. 30  66:103 30
15. Děčín 30  51:140 25
16. Litoměřicko 30  38:125 18

Divize ml. dorostu

30. kolo: FC Mělník – Neratovice 1:3 (70. Zoreník – 12. Pospíšil, 65. Stanislav, 68. vlastní).

 1. Liberec B 30 235:16  90
 2. Kladno B 30 118:56  74
 3. Sokolov B 30  91:51  65
 4. Ústí n. L. B 30 123:63  64
 5. Most B 30 120:36  64
 6. Litvínov 30  79:60  61
 7. Jablonec B 30 135:55  54
 8. Neratovice 30  54:73  45
 9. Č. Lípa 30  68:90  39
10. Roudnice n. L. 30  76:93  32
11. Litoměřicko 30  61:111 31
12. Chomutov 30  49:105 26
13. Louny 30  44:116 25
14. Roudnice n. L. 30  53:168 20
15. Děčín 30  53:168 17
16. FC Mělník 30  35:133 13

I. A třída dorostu

26. kolo: D. Bousov – Kralupy 1901 5:4 (za hosty Tsoka 3, Slivenecký), Dobrovice – Pšovka 2:4 (za hosty Bláha 2, Hruška, Havrlík), Libiš – Bělá p. B. 6:1 (za domácí Havlík 2, Antoš, Goljak, Hanžlík, Šobr).

 1. Luštěnice 26 21 3  2 119:38  66
 2. Klecany 26 19 3  4  94:38  60
 3. Klíčany 26 16 1  9  92:71  49
 4. Pšovka 26 15 1 10  65:55  46
 5. Bělá p. B. 26 13 3 10  97:87  42
 6. Dobrovice 26 12 4 10  79:54  40
 7. Benátky n. J. 26 12 3 11  77:85  39
 8. D. Bousov 26 11 4 11  83:82  37
 9. Bakov n. J. 26 11 3 12  93:78  36
10. Velvary 26 11 1 14  78:92  34
11. Kralupy 1901 26  8 1 17  80:95  25
12. Libiš 26  7 4 15  41:81  25
13. Horky n. J. 26  6 2 18  43:110 20
14. Chotětov 26  2 3 21  35:110  9

KP st. žáků – nadstavba

9. kolo: Pšovka – Hořovicko 5:3 (za domácí Vlk z pen., Svoboda, Ježek, Páko, Müller), Poděbrady – FC Mělník 3:4 (za hosty Steinz, Douděra, Zoreník, Křížek).

 1. Pšovka 9 8 0 1 35:14 24
 2. Hořovicko 9 7 0 2 43:12 21
 3. Švermov 9 6 1 2 14:11 19
 4. Kosmonosy 9 5 1 3 21:14 16
 5. FC Mělník 9 5 0 4 37:36 15
 6. Povltavská FA 9 4 2 3 23:17 14
 7. Beroun 9 3 1 5 14:25 10
 8. Sedlčany 9 1 2 6 15:33  5
 9. Pečky 9 1 1 7 19:36  4
10. Poděbrady 9 0 2 7  8:31  2

KP ml. žáků – nadstavba

9. kolo: Pšovka – Hořovicko 11:2 (za domácí Páko 3, Novotný 2, Vihan 2, Bárta, Dušek, Lojek, vlastní), Poděbrady – FC Mělník 7:0.

 1. Beroun 9 9 0 0 36:5  27
 2. Poděbrady 9 8 0 1 52:14 24
 3. Povltavská FA 9 7 0 2 36:17 21
 4. Pečky 9 5 0 4 31:29 15
 5. Pšovka 9 4 1 4 30:26 13
 6. Kosmonosy 9 2 3 4 14:18  9
 7. Hořovicko 9 3 0 6 23:41  9
 8. Sedlčany 9 2 2 5 21:27  8
 9. FC Mělník 9 1 1 7 13:44  4
10. Švermov 9 0 1 8  7:42  1