Okresní přebor dorostu

26. kolo: Vysoká – Kostelec 5:2 (2:1), Dolany – Vraňany 6:0 (4:0), Lobkovice – Chvatěruby 3:3 (2:2), Mšeno – D. Beřkovice 3:3 (1:1), ČK: 2:0, Vehlovice – Veltrusy 1:9 (0:3).

 1. D. Beřkovice 22 17 3  2 110:30  54
2. Řepín 22 17 3  2 105:26  54
3. Mšeno 22 16 4  2  91:35  52
4. Veltrusy 22 12 7  3  84:47  43
5. Lužec 22 13 1  8  69:56  40
6. Lobkovice 22  7 5 10  48:52  26
7. Vysoká 22  8 2 12  47:60  26
8. Dolany 22  7 4 11  65:67  25
9. Kostelec 22  7 2 13  41:55  23
10. Vraňany 22  5 0 17  30:90  15
11. Chvatěruby 22  4 3 15  37:101 15
12. Vehlovice 22  2 0 20  40:148  6

Okresní přeboru starších žáků

30. kolo: PTZ - Dynamo 3:3 (0:0), Všetaty – Obříství 5:0 (2:0), H. Beřkovice – D. Beřkovice 0:3 (0:2), Sazená - Vraňany 5:0 (1:0), H. Počaply – Vojkovice 9:1 (4:1), Cítov – Řepín 2:0 (2:0), Nebužely – Ovčáry 1:11 (0:5).

 1. PTZ 28 25 1  2 237:63  76
2. Dynamo 28 23 1  4 198:47  70
3. Ovčáry 28 21 2  5 144:53  65
4. H. Počaply 28 19 2  7 150:55  59
5. Cítov 27 17 0 10  89:99  51
6. D. Beřkovice 28 15 3 10  80:50  48
7. Kostelec 28 14 3 11  89:65  45
8. Vraňany 28 12 4 12 107:89  40
9. H. Beřkovice 28 10 4 14  85:99  34
10. Obříství 28  9 3 16  66:126 30
11. Všetaty 28  9 2 17  56:122 29
12. Sazená 28  8 0 20  66:120 24
13. Řepín 28  5 1 22  35:129 16
14. Vojkovice 28  3 4 21  56:175 13
15. Nebužely 27  3 2 22  23:189 11

OP mladších žáků

22. kolo: Junior Kralupy - Libiš 8:0 branky: David 2, Vodička 2, Havlíček, Kováč, Nešetřil, Večeřa, Hořín - Ovčáry 3:1, Kojetice - Byšice 2:9 branky Byšic: Hlaváček 4, J. Majzler 2, J. Vozáb 2, Pakandl, FC Mělník - Mšeno 3:3 branky: Janda 2, Čičmanec - Gregor, Martínek, Kolumpek, FK Neratovice - Tuhaň 28:0. Dohrávka 19. kola: Libiš - Veltrusy 4:2 branky: Vetešník 2, Fajt, Šobr - Veselý 2. Dohrávka 20. kola: FC Mělník - Byšice 4:2 branky: Šach, Bohuslav, Čičmanec, Prislupský - Hlaváček, J. Vozáb. Dohrávka 21. kola: Ovčáry - Kojetice 4:3 branky: Lenc 2, Hruška, Kroupa - Potůček, Šálek, Šubert.

1. Libiš 20 17 1 2 138:32 52
2. FC Mělník 20 15 2 3 106:27 47
3. FK Neratovice 20 15 1 4 147:46 46
4. Junior Kralupy 20 14 1 5 110:32 43
5. Byšice 20 11 1 8 85:57 34
6. Veltrusy 20 11 0 9 85:64 33
7. Mšeno 20 7 3 10 53:78 24
8. Hořín 20 5 1 14 27:67 16
9. Ovčáry 20 4 4 12 46:93 16
10. Kojetice 20 2 1 17 15:98 7
11. Tuhaň 20 1 1 18 21:239 4

OP starších přípravek

Skupina o 1. – 7. místo
Dohrávka 10. kola:
Pšovka - FC Mělník A 2:0 branky: Antoš 2.

1. FK Neratovice A 12 12 0 0 84:14 36
2. Lobkovice A 12 9 1 2 52:13 28
3. Pšovka 12 8 0 4 51:38 24
4. FC Mělník A 12 4 2 6 33:33 14
5. Veltrusy 12 4 0 8 31:54 12
6. FK Neratovice B 12 3 0 9 27:58 9
7. Kostelec 12 0 1 11 12:80 1

Skupina o 14. – 19. místo
Dohrávka 10. kola:
D. Beřkovice - Junior Kralupy 0:3.

1. Junior Kralupy 10 10 0 0 106:8 30
2. Záryby 10 8 0 2 86:12 24
3. D. Beřkovice 10 6 0 4 70:21 18
4. Kly 10 4 0 6 24:85 12
5. Čečelice 10 2 0 8 23:61 6
6. Liběchov 10 0 0 10 6:128 0

OP minipřípravek

Dohrávka 13. kola: FC Mělník - Libiš 2:2 branky: Ságner, Douděra - Trédl, Havlíček. Dohrávka 14. kola: Libiš - Lobkovice 5:4.