Okresní přebor dorostu
25. kolo:
D. Beřkovice – Vysoká 6:1 (3:1), Chvatěruby – Lužec 3:4 (2:1), Řepín – Dolany 2:2 (1:0), Veltrusy – Lobkovice 1:1 (0:0), Vraňany – Vehlovice 5:2 (1:2).
 1. Řepín 22 17 3  2 105:26  54
 2. D. Beřkovice 21 17 2  2 107:27  53
 3. Mšeno 21 16 3  2  88:32  51
 4. Veltrusy 21 11 7  3  75:46  40
 5. Lužec 22 13 1  8  69:56  40
 6. Lobkovice 21  7 4 10  45:49  25
 7. Kostelec 21  7 2 12  39:50  23
 8. Vysoká 21  7 2 12  42:58  23
 9. Dolany 21  6 4 11  59:67  22
10. Vraňany 21  5 0 16  30:84  15
11. Chvatěruby 21  4 2 15  34:98  14
12. Vehlovice 21  2 0 19  39:139  6

Okresní přebor starších žáků
29. kolo:
Dynamo - Všetaty 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nesešli, Řepín - PTZ 2:9, D. Beřkovice – Sazená 1:2 (0:1), Kostelec – Cítov 14:1 (6:1), Vojkovice – Nebužely 8:2 (3:1), Vraňany – H. Počaply 3:3 (2:0), Obříství – H. Beřkovice 3:3 (2:2).
 1. PTZ 27 25 0  2 234:60  75
 2. Dynamo 27 23 0  4 195:44  69
 3. Ovčáry 27 20 2  5 133:52  62
 4. H. Počaply 27 18 2  7 141:54  56
 5. Cítov 26 16 0 10  87:99  48
 6. D. Beřkovice 27 14 3 10  77:50  45
 7. Kostelec 28 14 3 11  89:65  45
 8. Vraňany 27 12 4 11 107:84  40
 9. H. Beřkovice 27 10 4 13  85:96  34
10. Obříství 27  9 3 15  66:121 30
11. Všetaty 27  8 2 17  51:122 26
12. Sazená 27  7 0 20  61:120 21
13. Řepín 27  5 1 21  35:127 16
14. Vojkovice 27  3 4 20  55:166 13
15. Nebužely 26  3 2 21  22:178 11

OP mladších žáků
21. kolo:
Tuhaň – Jun. Kralupy 0:16, Mšeno - FK Neratovice 2:7 branky: Martínek, Gregor – Demeter 2, Bonaventura 2, Nguyen 2, Chládek, Byšice - Veltrusy 9:1 branky: Hlaváček 3, J. Vozáb 2, J. Majzler 2, Došlý, Mareček - Bárta, Ovčáry - Kojetice odloženo, Libiš - Hořín 2:1 branky: Vetešník, Kletečka – Danko.
1. Libiš 18 16 1 1 134:22 49
2. FC Mělník 18 14 1 3 99:22 43
3. FK Neratovice 19 14 1 4 119:46 43
4. Jun. Kralupy 19 13 1 5 102:32 40
5. Veltrusy 19 11 0 8 83:60 33
6. Byšice 18 10 1 7 74:51 31
7. Mšeno 19 7 2 10 50:75 23
8. Hořín 19 4 1 14 24:66 13
9. Ovčáry 18 3 4 11 41:87 13
10. Kojetice 18 2 1 15 10:85 7
11. Tuhaň 19 1 1 17 21:211 4

OP starších přípravek
Skupina o 1. – 7. místo
Dohrávka 11. kola:
Veltrusy – Neratovice A 1:10 branka Veltrus: Bucha. Dohrávka 12. kola: Neratovice A - Lobkovice A 2:1 branky Neratovic: Demeter 2. Dohrávka 13. kola: Neratovice B – Neratovice A 1:9. Dohrávka 14. kola: Neratovice A - Kostelec 4:1 branky: Tvrdý, Demeter, Bonaventura, Chládek – Kutina.
1. FK Neratovice A 12 12 0 0 84:14 36
2. Lobkovice A 12 9 1 2 52:13 28
3. Pšovka 11 7 0 4 49:38 21
4. FC Mělník A 11 4 2 5 33:31 14
5. Veltrusy 12 4 0 8 31:54 12
6. FK Neratovice B 12 3 0 9 27:58 9
7. Kostelec 12 0 1 11 12:80 1

Skupina o 8. - 13. místo
Dohrávky 10. kola:
V. Borek - Lobkovice B 0:9, FC Mělník B - Chvatěruby 1:3 branky: Maňasová - Soukup 2, Tichý.
1. Tišice 10 9 0 1 58:5 27
2. Lobkovice B 10 7 0 3 62:18 21
3. Chvatěruby 10 7 0 3 48:13 21
4. FC Mělník B 10 4 0 6 22:33 12
5. Libiš 10 2 0 8 13:71 6
6. V. Borek 10 1 0 9 21:84 3

OP mladších přípravek
Skupina o 1. – 8. místo
Dohrávka 8. kola:
Byšice - FC Mělník 2:5 branky Byšic: L. Majzler, Balog.
1. FK Neratovice 14 14 0 0 103:25 42
2. FC Mělník 14 10 1 3 102:36 31
3. Jun. Kralupy 14 9 0 5 70:46 27
4. Pšovka 14 7 3 4 61:41 24
5. Veltrusy 14 4 2 8 49:77 14
6. Byšice 14 3 1 10 34:76 10
7. Libiš 14 2 2 10 33:82 8
8. Ovčáry 14 2 1 11 29:98 7

OP minipřípravek
14. kolo:
Jun. Kralupy - TJ Neratovice 2:3 branky: Svoboda, D. Novák – Opletal 2, Kubíček, Pšovka - Kostelec 0:8 branky: Kaucký 4, Hošek 2, Maršálek 2, Řepín - FC Mělník 1:3 branky: O. Horák - Rotta 2, Douděra, Libiš - Lobkovice odloženo.