Letní posila do útoku zachytila po necelé půlhodině hry špatnou rozehrávku hostujícího gólmana a střelou do prázdné branky vstřelila jediný gól utkání.
V něm jinak bylo k vidění nastřelených tyčí a břeven na dva zápasy a vítězství bylo i podle slov domácího trenéra spíše šťastné.

„Zápas jsme začali dobře. V úvodu jsme měli dvě velké šance a dali i úvodní gól. Soupeř byl ale celkově herně lepší, lépe kombinoval a měl i šance,“ uznal Václav Řízek.

V první půli to prý bylo ze strany jeho hráčů ještě docela dobré, po obrátce ale soupeř na hřišti dominoval. „Prakticky jsme jen bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Při troše štěstí jsme mohli přidat i druhý gól, ale hosté těch šancí měli víc. My jsme se štěstím vítězství ubránili. S body jsem spokojen.“

Vrásky ve Vysoké dělá rozrůstající se marodka. „Dlouhodobě zraněný je Rolenc. Dnes nedohrál Fidrant a se šrámy skončili i další hráči.“

Vysoká – Rejšice 1:0 (1:0)
Branka:
29. Trutnovský. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Vysoká: Chaloupka – M. Štolba, M. Skopka, Fidrant (20. Sankot), Zárybnický – Řízek, R. Finkous, Vála (80. Štauber), Voleman (46. Nechvátal) – Trutnovský, T. Skopka.

JAROMÍR HEJNA