Pro první tříbodový zisk na cizím hřišti od závěrečného kola podzimu 2009 (4:2 v Tuchoměřicích) si svěřenci trenéra Řízka zajeli do Kosořic.

Poté, co se domácí v celém prvním poločase marně pokoušeli o zteč hostující brány, naplnilo se hned v úvodu druhého to, čeho se chtěli vyvarovat.

Z první šance Vysoké, kterou jim navíc domácí nabídli sami svou chybou, se prosadil Vála střelou vedle vyběhnuvšího gólmana. Fotbalisté Kosořic museli otevřít hru a možnosti byly rázem k vidění na obou stranách.

A z gólu se znovu radovali hosté. Kosořičtí propadli na polovině hřiště a Tomáš Skopka úspěšně zakončil akci dvou hráčů na jediného obránce.

Domácí se první branky v sezoně dočkali až po 170 minutách hry, na Sabolův přímý kop se tentokrát Chaloupka natahoval marně. Kosořičtí se snažili ještě vyrovnat, ale z jejich strany to byl už spíše zmar.

Kosořice - Vysoká 1:2 (0:0)
80. Sabol - 48. Vála, 74. T. Skopka. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:3. Diváci: 91. Vysoká: Chaloupka - Štolba (64. Sankot), M. Skopka, L. Fidrant, Zárybnický - Řízek, Zeman (46. Finkous), Vála (88. A. Fidrant), Voleman - Trutnovský, T. Skopka.