A čerstvý čtvrtý nejlepší tým v kraji si nevedl vůbec špatně. Ve skupině kosil jeden tým po druhém a z narychlo přihlášeného účastníka se rázem stal horký favorit na celkové vítězství a postup do republikového finále.

Jenže znovu přišel semifinálový zápas, který kluci po týdnu opět nezvládli. Tentokrát nenašli recept na hráče ABC Braník a byli odsouzeni pouze do boje o třetí místo s Admirou Praha. A přestože Neratovičtí ve skupině stejného soupeře porazili, odjížděli nakonec jako mužstvo, které svůj poslední zápas na turnaji prohrálo.

„Přesto všem hráčům děkuji. Turnaj jsme brali jen jako součást rozlučky a chtěli si ho užít. Vše nakonec mohlo skončit velkým překvapením pro organizátory, kterými byli Radek Bejbl a Petr Mikolanda. Oba zaslouží velkou pochvalu za výbornou organizaci turnaje. Odvezli jsme si alespoň dílčí úspěch v podobě trofeje pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Matyáš Kubů se šesti brankami,“ sdělil manažer mládeže FK Neratovice/Byš­kovice Patrik Zeidler.

Výsledky Neratovic - skupina: Admira Praha 2:1, Benátky n. J. 3:0, Viktoria Žižkov 3:0, Dobřejovice 2:1, Vyšehrad 1:0, semifinále: ABC Braník 0:1, o 3. místo: Admira Praha 0:2.

(lk)