„Během jedenácti minut jsme dostali celkem tři červené karty, vyloučen byl brankář, stoper a střední záložník. Více se k tomu ale nebudu vyjadřovat,“ sdělil trenér Pavel Stuchlý.

V tabulce mnohem výš postavení domácí se v utkání dostali do dvoubrankového vedení. Od začátku aktivně hrající hosté se ale dočkali zaslouženého vyrovnání. Když pak Neratovičtí začínali mít herně navrch, přibrzdilo je karetní představení rozhodčího. Ten nejdřív po odpískané penaltě k velkému nepochopení hostí vyloučil brankáře Tomáše Prejsu. V krátkém sledu se pak museli ze hřiště poroučet ještě Stanislav Klobása a Patrik Brož.

„I v osmi jsme hráli velice dobře a málem vyrovnali. Všem hráčům patří obrovské uznání za vůli a velice statečný výkon. Po zápase jsme slyšeli sympatické reakce na náš výkon i ze strany domácích fanoušků, všichni viděli, jak skvěle se naši hráči s utkáním vyrovnávali,“ dodal trenér Stuchlý.

Ze středečního jednání disciplinární komise si kompletní trojice odnesla jen mírný trest v podobě jednozápasové podmínky. Porážka 3:2 už ovšem vrátit nejde.