Starší: Beck Mělník – V. Borek 1:2 (1:1)

Zápas starších měl od začátku velmi dobrou úroveň. Hosté se tlačili do útoku a domácí, ač v tabulce o deset příček níž, se nesnažili jen bránit.
Z územní převahy Slavie nakonec padl první gól. Hostující Hrstka byl nedovoleně atakován a penaltu Jeřábek proměnil. Domácí pak hráli v útlumu a výsledkem byla série nedovolených zákroků, po nichž následovaly žluté karty a nakonec i penalta. Tu ovšem Rehcígl neproměnil a následoval trest. Na druhé straně padlo po nedorozumění obrany a brankáře vyrovnání. Druhý poločas byl ve znamení velkého tlaku hostů, který nakonec vyústil ve vítěznou branku.

Mladší: Beck Mělník – V. Borek 0:3 (0:2)

Domácí mladší žáci minule získali první bod v soutěži, hosté si pro změnu vyšlápli na vedoucí Brandýs, který do té doby neztratil ani bod, a tak se dalo očekávat, že oba týmy budou chtít úspěchy potvrdit.
Borek začal náporem, ale domácí obrana se oproti podzimu zlepšila, a tak i díky nemohoucnosti hostujících hráčů vydržel dlouho nerozhodný stav. Nakonec ze soustavného tlaku skóroval Lamač a následně i Dvořák po vypracovaných akcích z křídel. Pokud by hosté proměnili alespoň polovinu šancí, mohl být rozdíl ve skóre daleko vyšší.

(lr)